Wpis z mikrobloga

Bracia przegrywy, dlaczego tak bardzo dążycie do tego, żeby znaleść sobie tą mityczną dziewczynę? Przecież potem to dopiero jest początek problemów. Myślicie, że taka dziewczyna będzie chciała tylko gnić w waszym towarzystwie w piwnicy przy netflixie?
Albo liczycie na ruchanie ale co będziecie z taką pannicą przez pozostałe 23h50m robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię wam, nie ma sensu gonić za takimi marzeniami jeśli sami ze sobą nie chcecie przebywać i nie czujecie się dobrze.
I spokojnie ja nie oski, mówi to 34 letni prawik stulejarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 43
@d___: Przecież to by zadziałało jak na narkomana heroina. Nie ogarnął swojego życia do końca, zaczął ćpać twarde, pochłaniał się w tym i na koniec jest porażka.
Identycznie by było w związku, o ile by do niego doszło, to maks 3-6 msc i zacznie wychodzić prawdziwe oblicze.
Póki się nie ustabilizuje siebie i swoich poglądów to nie ma nawet co zawracać dupy komuś i tracić swojego czasu, który można przynajmniej w
@damian-powazka98: Ja mimo życia w przegrywie miałem pannę i wiem, że to nie do końca dla mnie. Potem przez prawie 14 lat żyłem dobijając się jaki to ja jestem gorszy od innych ale obecnie wychodzę na prostą i czuję się bardziej jako failed normie. Wiem, że mam wady ale akceptuje swój przegryw.
@d___: Odpowiednia dziewczyna zmotywuje chłopa do działania. Nie chodzi o seks, to tylko dodatek do relacji. Ale wtulić się i obejrzeć netflixa i po takim wieczorze przegryw pomyśli "fajna ona jest, pójde do pracy, żeby zarobić na namiot i gdzieś wspólnie wyjechać", albo zacznie się uczyć grać na gitarze, żeby śpiewać z nią chryzantemy przy ognisku, albo milion innych rzeczy.
@d___: Dobrze mówisz, problem jest taki że w większość ludzi którzy nigdy nie byli w związkach - idealizują związki.

Sami mają spore problemy osobiste i myślą że jak będzie jakaś różowa to nagle cudownie wszystko się zmieni - największy życiowy cope dla ludzi którzy nie rozumieją że sami powinni się życiowo ogarnąć i dopiero brać się za związki a nie szukać sobie partnerki-psycholożki
@d___: Taka dziewczyna zaspokaja potrzebę bliskości i to nie tylko pod względem seksualnym. To podstawowa potrzeba u większości ludzi i równie dobrze możesz kazać mam nie jeść. Poza tym nasze społeczeństwo nie jest przystosowane do osób samotnych. Spróbuj samemu jechać na wakacje czy iść do kina.
I kobiety biorą do związków patusów, alkoholików i narkomanów, ale to z chłopakami z tagu przegrywu rzekomo nie da się wytrzymać. Głupoty gadasz i tyle.