Wpis z mikrobloga

Bracia przegrywy, dlaczego tak bardzo dążycie do tego, żeby znaleść sobie tą mityczną dziewczynę? Przecież potem to dopiero jest początek problemów. Myślicie, że taka dziewczyna będzie chciała tylko gnić w waszym towarzystwie w piwnicy przy netflixie?
Albo liczycie na ruchanie ale co będziecie z taką pannicą przez pozostałe 23h50m robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię wam, nie ma sensu gonić za takimi marzeniami jeśli sami ze sobą nie chcecie przebywać i nie czujecie się dobrze.
I spokojnie ja nie oski, mówi to 34 letni prawik stulejarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Creed-Bratton: Widzisz a u mnie odwrotnie, teraz mam najlepszy okres życia jak pogodziłem się ze sobą i odnajduje przyjaźń i znajomych ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mozis: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czasami nam może się wydawać że nam coś się należy tymczasem, ktoś na drugim końcu świata nie ma dachu nad głową i cieszy się jak coś zje
  • Odpowiedz
@mozis: Trudno nie mieć, jak z różnych stron się słyszy na ten temat. Oczywiście można powiedzieć "miej to w dupie", ale nie dla każdego to jest takie proste. W sensie np. ja się nie użalam nad tym, ale z tyłu głowy to mam.
  • Odpowiedz