Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#nieruchomosci #gielda
Mirko, co robic z majątkiem

1. Mam 400k gotówki w PLN
2. Do tego mam ziemie odziedziczoną ( działki budowlane) warte 3 mln zł

Nie mam zaspokojonej potrzeby własnej w postaci mieszkania. Czekam na słynną swałe. Z tym, że co robić z tymi działkami? Próbować teraz #!$%@?ć? Detalicznie? Szukać inwestora który łyknie wszystko i jebnie tam osiedle? A jak sprzedam to co robić z forsą bo to już zbyt duża ilość by bawić się w trzymanie w banku.

Prosze nie pisac co było robić kiedyś tam tylko co mozna zrobić teraz i w bliskiej przyszłości. Jak tym zarządzić?

#inflacja ♯ekonomia ♯gospodarka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c6c4508f6c406f2ddd9f6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: kup to mieszkanie jak potrzebujesz bo się nie spina najem z pensją. Działki podziel i opylaj pojedynczo jak się chcesz bawić. Powinieneś zdążyć przed #!$%@?ęciem.

Z 3 mln spokojnie dostaniesz sensowną ofertę w private banking, a jak odżałujesz z 40k (czyli około procenta) na edukację w zakresie finansów oraz usługi dobrego doradcy inwestycyjnego to spokojnie wykreujesz coś, co będzie czarowało jakieś 100k rocznie.
OP: > @AnonimoweMirkoWyznania: sprzedaj ziemie i kup dom albo 2 w DE/UK/NO na wynajem w formie pokoi/studio i żyj z czynszu w euro czy innych funtach w PL

@badylord: xd nie bede sie bawił w inwestowanie za granicą, nie ma jak takich rzeczy pilnowac

#!$%@? część działek i kup jakieś mieszkanie fajne za bańkę za kilka miesięcy jak będzie 10% wibor, może akurat jakiś kredyciarz spanikuje. Chociaż zastanowiłbym się,