Wpis z mikrobloga

Pytanie dla znawców silników, bo ciężko mi znaleźć informację. #e60 silnik #n52 wersja 258km. Czytałem, że od czerwca 2006 roku tłoki były złe tory były złe i generalnie problematyczny silnik, jednak ciężko mi potwierdzić co z wersjami przed czerwcem. Chcę oglądać sztukę z tym silnikiem, po VIN wyprodukowano w 2005 we wrześniu. Podobno lepsza np mniejsze problemy z odmą. Ewentualnie przyjmę każda informację o tym silniku, spalanie, opinie, jak sprawdzić vanos i inne najbardziej problematyczne rzeczy w tych silnikach, bo to moja pierwsza styczność z BMW. Jakieś poradniki inpa jak się posprawdzać najważniejsze rzeczy.

#bmw
  • 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mercin7: Pan Sławek – białostocczanin z urodzenia, a warszawiak z wyboru – ciężko pracował na zmianę samochodu. Najpierw miał Malucha, potem 125p, potem Astrę I z której był bardzo zadowolony, a od 2008 r. – Astrę II 1.7 DTI. Właściwie nie sprawiała mu problemów. Pan Sławek jest serwisantem wind i dobrze się zna na tym fachu, zarobki różne, ale nie narzeka. Zatem i przy samochodzie umie sobie to i owo naprawić.