Wpis z mikrobloga

@kipowrot: dlatego się kupuje z N20 który jest do remontu, wychodzi wtedy taniej niż kupować, a się zaraz rozleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trujkont dieselki są spoko, jednak za 50k to chyba jakaś trubo bieda wersja. Mus to 8HP mieć.
@Trujkont: jedyne warte uwagi benzyny to B48 i B58 ale to nie te pieniądze. Sam mam BMW i bardzo je lubie jednak swoje kosztują, a te pierwsze turbo jednostki to padlina. Te 1.6 to chyba podobna jednostka co nieszczęsny THP od francuzów.
w204


@Trujkont: jedynie odradzam 350 bo w #!$%@? kosztowny i przy takiej mocy szału nie robi, w porównaniu do mojego 330i gdzie u mnie jest 280 a tam 306 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też mi sie podoba wizualnie.
w204


@Trujkont: jedynie odradzam 350 bo w #!$%@? kosztowny i przy takiej mocy szału nie robi, w porównaniu do mojego 330i gdzie u mnie jest 280 a tam 306 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też mi sie podoba wizualnie.
@reakwon: tak tak diesle są spoko ale N już nie bo trzeba rozrząd i pompę za 3,5k zrobić xd Ludzie co wy #!$%@? macie z tym silnikiem, jak się poczyta na necie to można odnieść wrażenie ze to chyba najgorszy silnik jaki kiedykolwiek powstał w historii motoryzacji xd Bo trzeba wyłożyć zawrotna kwotę na wymianę rozrządu po i to wcale nie zawsze - no #!$%@? xd. Zaden silnik nie będzie bezawaryjny
@PoteznyMagWody: oczywiście że tak jest, tylko n20 to nie tylko #!$%@? rozrząd a też słaby i drogi osprzęt silnika, praca tej jednostki jest tragiczna. W BMW nawet jak dbasz to się #!$%@? i koszta są spore.