Wpis z mikrobloga

Wróciłem kilka godzin temu z #krakow. No trzeba wam przyznać - ładnie macie. Widać ten kawał historii. Czuć ten klimat, jest gdzie spacerować, co ooglądać.

Tylko kto cholera ustalił takie wysokie stawki za autostradę?! Ja pieprze! 18 zł za taki kawałek?! Potem się nagimnastykowałem, bo chciałem ominą i co?! Za 10 km zapłaciłem 9 zł. No pieprzone GiePeeSy mnie tak poprowadziły! Nie można takiej ceny jak między Wrocławiem, a Gliwicami?! No 10 zł za taki kawałek to mogę zapłącić, ale 18 zł za jakiś pierd?!

  • 10
@wspodnicynamtb: chciałem być miły. No ale jak mnie zmusiłaś - z Wawelu gówno widać bo smog mocno! Jakoś tragedii nie było z oddychaniem, nawet jakiś zaspany nie byłem specjalnie. Tylko gówno widać! Ja pieprzę! Co wyście zrobili? Czym wy palicie?

Jak już jadę po was to jeszcze po lotnisku. No kuurwa, ławek jak na lekarstwo, do tego wentylaca tak gówniana, że #!$%@? dymem w środku. COś tam rozbudowują co? Mam nadzieję,
@szalony_kefir: > Krakow 2013

Mam nadzieje, ze te dowcipy skończa się w tym roku.

@Spratus: Kraków łatwo oczarowuje ludzi, ale żyjąc tam na co-dzień można popaść w rutynę, co udaje sie wielu osobom. Na szczęście jest dużo ciekawych, alternatywnych miejsc i eventów.


@trb: ładne miasto, jakiś czas mógłbym nawet tam pomieszkać coby klimatem się nacieszyć. Wróciłbym jednak na zachód. Jestem dolnoślązakiem, pochodzę stamtąd - już drugie pokolenie. Nie wyobrażam sobie mieszkać zbyt długo gdzieś indziej na terenie Polski. Ewentaulnie nad morzem - jakoś podobna mentaloność ludzi do tej dolnośląskiej. Wrocław ma dla mnie magiczny klimat. Bardzo lubię jego niemieckie dziedzictwo (i pana konserwatora z polibudy - grubego Hitlera :D). Lubię to, że jest