Wpis z mikrobloga

Postanowiłem że robię sobie długą przerwę od Uniwersum Tigera. Dla mnie tak naprawdę to uniwersum skończyło się w lutym 2017 roku. Po roku 2018 władzę nad uniwersum przejęła belgijska centrala w postaci Azbesta Kikuta, zboczonej Mery Mery, Konstantina B i podlaskiego rowerzysty tworząc sobie Mineralnej 3 cyrk ze swoimi małpami. Martwicie się że Uszatki skończą na bruku, nie nie skończą dopóki czuwa nad nimi belgijska centrala która ku swojej uciesze zrobi wszystko by beczka toczyła się dalej. Śmiejemy się z US17, a tutaj powstała analogiczna sytuacja. Niestety przy ludziach głupich i naiwnych zawsze pojawią się cwaniacy którzy będą chcieli dobrze się zabawić i przy tym zarobić. Wiele lat mieszkałem z Uszatkiem na jednej ulicy i niespodziewałem się że tak wszystko się zakończy, przyniesie wstyd rodzinie która go wychowała od małego wymyślając jakieś chore bajki o adopcji przy poklasku belgijskiej centrali. Może to zabrzmi naiwnie ale postaram się jakoś nagłośnić sprawę i żeby w końcu zainteresował jako to ludzie kompletnie niezaradni życiowo są manipulowani, zrobię to tylko dla biologicznej siostry Weroniki i biologicznych rodziców z ulicy Urzędniczej których miło wspominam i szanuję. Teraz możecie mi zażucić że choruję na barnejozę, ale kiedyś trzeba powiedzieć dość. Sam uszatek mimo wszystko wie że jak skończy się szrama z belgijską centralą to skończy z Kobrą pod mostem.
#bonzo
  • 10