Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy macie jakiś fajny sprawdzony sprzęt do słuchania YouTube w czasie biegania?

Mam ofc słuchawki BT ale tak:

1. Przez normalną apke YT nie można wygasić ekranu więc często coś się samo wciska i stopuje
2. Nie będę przecież płacił haraczu za YT Premium..
3. Odpalanie YT przez przeglądarkę nie załatwia sprawy, wciąż wygaszenie ekranu = audio stop

Zostaje tylko zgrywanie yt na mp3?

A są w 2022 roku jeszcze odtwarzacze mp3 i to z funkcją BT? Na allegro ledwie 2 modele jakieś no name...

#bieganie #biegajzwykopem
  • 20
  • Odpowiedz
a ludzie dalej wolą kombinować xD


@vomalio: Tak wygląda bycie (mentalnym) biedakiem który uważa że jest sprytny bo nie płaci "haraczu" za dostęp do usługi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: haracz? Usługa jak każda, na jutubie spędzam podobną ilość czasu co na Netflix, a tam sobie życzą 60 zł za miesiąc. Spotify masz w tej samej cenie jak ostatnio sprawdzałem.
  • Odpowiedz
Ech...

@jedyny_wolny_login @EWRNB @gokish @PurpleHaze @trez @FalcoToJa @Vampire007 @Sztachuk

Dzięki za odzew - NewPipe okazało się działać zajebiście!

@vomalio @L3gion @Krol_Dzielni

1. Dzbanem jest ten, kto płaci za coś za co płacić nie trzeba (możecie to też nazwać kradzieżą, w kontekście YT mi to zwisa i niżej zaznaczam dlaczego)
2. Biedakiem tym bardziej jest ten kto wydaje pieniądze na coś, co można zdobyć za darmo (tym bardziej możecie nazwać to złodziejstwem i
  • Odpowiedz
@xUnf: a pamiętam takie złoto :D odpaliłem muzykę na youtube na tv idę pod prysznic. A tu po 10 minutach reklama. I #!$%@? ktoś w tej reklamie #!$%@? a tu "reklama" odcinek Gonciarza 20 minutowy
  • Odpowiedz
Bo YT premium jest zrobiony z premedytacją.


@xUnf: ale przecież tak działała apka yt od zawsze, dopiero później wprowadzili yt premium który usuwa to. Fajnie jak ktoś korzysta z yt tylko na telefonie, ale ja korzystam na 3 różnych urządzeniach i nie wyobrażam sobie bawić się w obchodzenie systemu, kiedy mogę dołączyć do rodzinki i mieć to za mniej niż 10 zł. Nie zbiednieję, a wygoda jest nieporównywalna. Reklamy powyżej 15s
  • Odpowiedz