Wpis z mikrobloga

@Opportunist: niepotrzebny przytyk - wszyscy mają 20 lat skończone. A na ten omment Jay ma 26 lat, ale domyślam się że lepiej robić gównoburze i pluć jadem:)
Ta laska co zamieściła storkę z tego co się orientuję ostatnio za tylko jedną walkę na fame zarobiła okrągły milion zł, zatem nie traktuj ich jak dzieci - to dorośli ludzie i bardzo dojrzali mentalnie i biznesowo jak na swój wiek. Musisz zacząć rozgraniczać
@dominiczka0607: a co ja napisałem niezgodnego z prawdą? Wiek się zgadza, Jay się zgadza, Monia się zgadza, Zdzir grający z dziećmi na orliku się zgadza.
Wskaż co napisałem nie obiektywnego.
Rozumiem że brak hejtu to brak obiektywizmu tak?
Ja tu mam bekę z takixh użytkowników jak ty, zatem nadal będę pisał dopóki takie oszołomy będą się podniecać.
@Lolek1011: No widzisz, ja potrafię sie przyznać,że jeżeli chodzi o Miłosza to jestem jednostronna:). Mimo wszystko myślę,że to dobry chłopak, myślę,że w końcu dorośnie. Masz rację jest to uczestnik,który mnie zawiódł,bo na początku powiedzmy,że go ,,lubiłam" jeśli można tak to nazwać,ale jestem daleka,od tego żeby hejtowacć jego czy innych uczestników, jak nie którzy, bo jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie jest idealny :)
@kipman1: Jest różnica między graniem w piłkę okazjonalnie z młodzieżą (np Lewandowski jakby to zrobił to by dzieciaki się posikały z radości) a jechać na wakacje ze swoją 20-letnią niunią i jej znajomymi z tego samego rocznika będąc samemu już dawno po studiach, no trochę to wygląda jakby opiekun zabierał ich na wycieczkę a on czuje się jak jeden z nich gdzie już powinien mentalnie być 5 lat przed nimi, no
@kipman1: Jedyna osoba, która się tak bardzo podnieca jesteś Ty, na prawde tego nie widzisz? Próbujesz być elokwentny w swoich wypowiedziach, ale sens tych wypowiedzi jest pusty. One są ubrane tylko w ładne słowa, jak to się mówi : z pustego to i Salomon nie naleje.