Wpis z mikrobloga

Nadchodzi wkrótce moment na wymianę telefonu. Dotychczas miałem zawsze androida, jednak coraz częściej korzystam z ekosystemu apple i zastanawiam się nad przejściem na jabuszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alternatywą jest Samsung Galaxy S22.
Co brać?
Ankieta w komentarzu.

  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapirro: @BooB: a pisze o tym bo prawie kupiłem S22 i nieźle bym się przejechał na tym, to jest po prostu kpina że przodowy producent telefonów sprzedaje swoim klientom kota w worku nie potrafiąc dowieźć odpowiedniej jakości.

Plus i Ultra jeszcze dają radę ale S22 to kpina.

Całe życie byłem androidowcem ale robienie 3 msc researchu by kupić porządny telefon z androidem jest po prostu męczące, mam tego
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru wszystko poza Samsungiem i jego ui na Androida to gówno. Xiaomi i ich nakładka to żart, iPhone po przesiadce z Samsunga to jak krok w tył, połowy funkcjonalności typu screenshot z URL, kopiuj wklej na szybko nie ma, bateria to żart. No i to kopiowanie plików... Dla Kowalskiego to wszystko jedno co wybierze, w biznesie jest tylko jeden wybór.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: S22 to zajebisty telefon który ma dla mnie takiego minusa że go dyskwalifikuje - bateria. Jako androidiarza, iPhone i ekosystem Apple dla mnie to mega minus, jedna plus iPhone 13 mini miażdży wszystkie minusy, jego rozmiar jego bateria to jak dla mnie telefon idealny (jak dla mnie podkreślam)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: też uważam że S22 byłby dla mnie idealnym telefonem gdyby nie ta bateria. Fajny rozmiar, wygląd, aparat.

Co takiego najbardziej różni na minus ekosystem Appla od Androida?
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Nie możesz zmienić aplikacji domyślnej do SMS, dialer w Apple to jest porażka taka która wstyd wspominać, SMS w iPhone od zawsze brak raportu potwierdzenia odbioru. Nie możesz zainstalować sobie firefoxa z możliwością blokowania reklam, dużo innych prostych funkcji który teraz na szybko nie wymienię, ale jednak :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: akurat to co wymieniłeś nie jest dla mnie problemem, dzięki.

Dla mnie najważniejsze jest to żeby telefon był niezawodny, chce zrobić zdjęcie otwieram aparat i na 100 procent mam pewność że zawsze uda mu się zrobić te fotkę , wsiadam do samochodu i połączenie z autem po prostu działa, nie muszę nic resetować, majstrować przy BT itd.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Tez miałem czekać na 14 ale jednak według mnie nie ma sensu, dlatego wziąłem 13 mini, którego za rok nie będzie, ale cenę będzie trzymał, 14 nie będzie miała usb c, a 15 prawidłowiej już tak :)
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Zatrzymałeś się Mireczku na mitach i #!$%@? głupot. Reszta androidów cenowo dojechała do Apple, a nawet go przebiła.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Żaden z tego co wymieniłeś nie jest flagowcem, to są wyższe sredniaki. W Motoroli flagowa jest seria EDGE, obecnie EDGE 30 Pro, w Xiaomi seria 12, a w Realme GT 2 Pro. No i pitolenie o tym, że MI9 kupiłeś lata temu, tak kiedyś Android był tańszy, na ten moment dorównał cenom Apple’a. Xiaomi 12 3800, Realme GT 2 Pro 3500, S22 3999. Nie pieprz głupot bo nie chce
  • Odpowiedz