Wpis z mikrobloga

Ja pierd0le, czy wielki dominator genetyczny, ktory jest geniuszem zbrodni...odpalil strima i zaczal wszystko bezrefleksyjnie czytac? Jeszcze tydzien temu mial taki ubaw, a teraz duka cos do kamery i tlumaczy sie z kazdego zdania? Nawet bylem ciekawy co powie ale chyj w zakolaka, skoro ktos mu to napisal. Zero emocji, po prostu czyta. Beka z tej calej ekipy bladych pionkow.
#famemma #xayoo #lamusy
BoooG - Ja pierd0le, czy wielki dominator genetyczny, ktory jest geniuszem zbrodni......

źródło: comment_1657178768ATGNlGcxdRGDpLjPfs271u.jpg

Pobierz
  • 13
@Necron: No myślę że widownia by drastycznie spadła jak i ich przekaz. Nie bez powodu każdy większy człowiek w internecie streamuje glównie na twitchu. Bo tam jest po prostu lepiej pod każdym względem. Lepsza nawet integralność z samym czatem przez liczne wtyczki do emotek i ogólnie samo przywiązanie do twitcha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BoooG: wykopki jak XI odpowiadalo real time na losowym streamie z jakiegos konkursu: ale #!$%@? odpowiedz, zero pr skilla, buu

Wykopki jak w koncu dostaly gowniana prowa odpowiedz, ktora jak zwykle jest gownem:

XD

On nawet nic nie dopowiedział, wszystko co mowil bylo oczywiste albo juz pojawilo sie na innych shotsch. Kilka razy doslownie powiedzial to samo co wczesniej u kogos innego na streamie. (zdania prkwtycznie slowo w slowo).
@BoooG: przeciez marcin zawsze czytal takie oswiadczenia z kartki, w czym sie tak dziwisz? xd
nikt go nie zbanuje i dalej go ludzie beda uwielbiac bo jest krolem twitcha i przynosi w #!$%@? duze liczby polskiemu twitchowi