Wpis z mikrobloga

@MFDOOMALLCAPS: Gapiszon pewnie chce jutubować by mieć na nadciśnienie i opłaty za 'gołębnik', a Twaróg chce mieć więcej przestrzeni. No, ale przy 3latce, to dziwnie wygląda.
Obejrzałem dzisiaj (mimo, że nie sbscrybuje), i jeśli rodzicom tego dziecka nie jest 3latki szkoda, to mnie tym bardziej. Dziewczynka, ani kmerskiego, ani polskiego, ani angielskiego nie zna, a wysyłają ją do co najmniej dwukrotnie starszych dzieci. Wbrew pozorom już w takim wieku dzieci traumę
@MFDOOMALLCAPS: @Aksel_dwa: Szkolny odcinek też obejrzałam, choć dzieł gapy nie tykam. I aż mnie mierzi na widok tej małej w szkolnej ławce. Ona słusznie oczekuje szkoły-placu zabaw, 3-4 latka powinna się bawić w przedszkolu i przy okazji ewentualnie liznąć alfabet, liczenie itp. Już nie wspomnę o tym, że dziecko najwyraźniej wybrało angielski jako swój dominujący język i starzy powinni jej zapewnić naukę tego jeżyka w PRAWIDŁOWY sposób(bo stękanie zlepkami słów
@pazera: jak tagowi krezusi zabiorą się za uczenie angielskiego to lepiej żeby Gapa już mówił po polsku do niej, bo angielski to już ch#j, może się później nauczyć w szkole. Mam tylko nadzieję, że ta ich córka skończy lepiej niż rodzice w życiu.