Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: no tak, wartości bezwzględne PKB stanowią kontekst. Łatwo jest wykręcić duży przyrost jak się startuje z niskiego pułapu. Dlatego mamy wyższe przyrosty niż wiele bogatszych krajów.
Akcesja może nie była cudem ale otworzyła całkiem sporo drzwi. Choć jeszcze ważniejsze od 2004 roku było pełne wejście do Schengen.
  • Odpowiedz
@waldemarpawlacz:

ty pomagaj za swoje a innym do kieszeni nie zaglądaj.


Tu nie chodzi o kieszeń tylko stronę barykady po której opowiadają się Niemcy, nawet nie chodzi o pieniądze tylko fakt, że blokują prywatnym firmom możliwość wysyłki 50 letniego złomu na Ukrainę

Tu sprawa jest bardzo prosta są dwie strefy wpływów rosyjską i amerykańska ta wojna pokazuje kto po jakiej stronie się opowiada i komu zależy by zaspokoić imperialne zakusy
  • Odpowiedz
@Aquamen: a dlaczego pisoskie bulwy przymusowo każą mi oddawać haracz za prowadzenie jdg? nawet jak nie zarobię to mam się z nimi dzielić? czym? mam stratę, nie mam na zus, srus, vat, dochodowy a mam im oddawać?
  • Odpowiedz
@PozorVlak: > a dlaczego pisoskie bulwy przymusowo każą mi oddawać haracz za prowadzenie jdg

To raczej pytanie nie związane z tematem ale odpowiem
Myślę, że każą ci płacić bo w każdym kraju płaci się podatki, myślę też, że jak ci jdg przestało opłacać to powinieneś przejść na etat bo pewnie już parę lat dopłacasz do interesu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aquamen: Pegasus I podsluchiwanie opozycji w trakcie wyborów w ramach działalności służb za publiczne pieniądze, robienie szopki reklamującej urzędującego prezydenta w telewizji publicznej dofinansowanej 2mld rocznie…
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no nie do końca, UE postawiła takie warunki odblokowania KPO, że są praktycznie niemożliwe do realizacji.


@nesu: Wystarczyło nie robić z Polski prywatnego folwarku tych szkodników z pisu. Tam nie ma nic niemożliwego. To #!$%@?ńce z pisu mydlą ludziom oczy, że jest inaczej i stosują symulowane akcje, które może i działają na głupiego polskiego wyborcę, ale jak widać KE się na to nie daje nabrać.
  • Odpowiedz