Wpis z mikrobloga

#mcu #marvel #msmarvel
No i zrobili paradoks czasowy. Ms. Marvel s01e05
No i ch*j i wylądowali.
Najgorszy serial ever. To Koniec MCU. Ech.

No bo co? Zdawało jej się? "to byłam ja". Koniec. Nie ma już co zbierać.
Oficjalnie porzucono logikę podróży w czasie w MCU, która była tak świetnie zrobiona i utrzymywana aż to tego momentu.
#spiderman #avengers #endgame #loki #whatif #wandavision #timetravel #multiverse #disney #disneyplus #kino #serial #film #strange #doctorstrange #drstrange #capitanmarvel
  • 10
Sytuacja nie do odratowania.

Co prawda można wymyślić, że ona tak naprawdę nie była w przeszłości swojej linii czasu, tylko alternatywnej, i samą swoją obecnością zaburzyła tę alternatywną linię, i to dlatego musiała pomóc temu dziecku(swojej babce) trafić do ojca(swojego pradziadka).

A w swojej linii, nie musiała pomagać, bo dziecko samo się znalazło z ojcem i tyle.
A Kamala ch*ja się zna i myślała że pomogła swojemu przodkowi, a nie temu z
Tez mam wrażenie ze tylko dwa pierwsze odcinki były dobre, a trzeci i czwarty takie se, piątego jeszcze nie widziałem


@Tymariel: Ja bym powiedział że trzeci najlepszy, bo było o tych dżinach i wymiarze Noir.
Ogólnie idą w dodatkowe wymiary. Nie że alternatywne linie multiwersum, tylko dodatkowe wymiary w tym uniwersum.
W Thorze 4 też, zdaje się, będzie pokazany nowy wymiar.

Oceny do tej pory:
look997 - > Tez mam wrażenie ze tylko dwa pierwsze odcinki były dobre, a trzeci i czw...

źródło: comment_1657116716FFmlOSjHq8NQJ4UvD8E0wN.jpg

Pobierz
Zresztą to taki odwrócony paradoks dziadka - by móc się narodzić trzeba było wykonać tę podróż i namieszać w przeszłości.


@Andr3v: No właśnie, i dlatego brak TVA tutaj nie pomaga, bo to nadal paradoks. :)
TVA tylko pilnowało, żeby wszystko szło zgodnie z planem, i nie doprowadzić do kolizji na przykład. (sądząc po Strange 2)
Chyba, że za jakiś czas MCU to naprostuje i linie czasowe okażą się tym samym co inne wszechświaty.


@Andr3v: Mi się tak cały czas wydaje.
Nawet sam Loki z serialu jest wariantem, a powstał przecież w wyniku podróży w czasie Avengers, a wariant to jest odpowiednik kogoś z innego uniwersum, czyli alternatywne linia to inne uniwersa, składające się na multiwersum.

Zatem ingerencja w linię czasową tworzy po prostu nowy świat z