Wpis z mikrobloga

@victordeleco2: Było drogo dwa miesiące temu jak wszyscy wyjechali z dupy cenami, teraz stosunkowo potaniało jak było np w 2019 roku.

Co do Sicilybycar to trzeba uważać bo maja oddziały w innych regionach Włoch i mocno kantują. Szczególnie gdy przyjmują samochód, mówią ze OK a dwa tygodnie później obciążenia karty za wymyślone powody.
@FeyNiX: Ałć, Lazurowe wybrzeże ponoć zawsze było drogie więc chyba trzeba się przyzwyczajać ze wakacje będą coraz droższe. W tym roku większość przewoźników i branża hotelarska często wspomina ze jest nawałnica turystów. Wszyscy chcą pojechać na wakacje po pandemii (nie ma ograniczeń co do szczepień/testów. Wszędzie jest „sezon” pomimo ze np. W Italii często miesiące letnie nie są szczytem sezonu w dużych miastach a jest full.
@victordeleco2: Były drogie ale przez miesiąc gdy się cały świat rzucił, teraz wszystko wraca do normy. Co prawda przeliczając na złotówki to i drogo ale tak jak ja mieszkam w UK to ceny są przyzwoite. Szczerze mówiąc kawa z ciastkiem w centrum Monako to €5, ja za 4 noce w Cannes dałem £311, samochód to już swoją droga ale można dojechać swoim. Parkingi jak i jedzenie chyba tańsze niż w Polsce.