Wpis z mikrobloga

Jak mi działa na nerwy logika pisowiego betonu. Jak za drogi prąd to mniej światła zużywaj jak za droga woda to rzadziej się myj, a jak za drogie paliwo to mniej jeździj. Większość tych ludzi to jacyś odklejeni są, widzę to po rodzinie. Mówisz im, że jest źle to twierdzą że wymagania za duże mam i kiedyś nic nie było i człowiek był szczęśliwy. Nigdy się nie spodziewałem, że można tak wyprać ludziom mózg.
#bekazpisu #gospodarka #inflacja #polska
  • 66
@Pawell_17:

Jak mi działa na nerwy logika pisowiego betonu. Jak za drogi prąd to mniej światła zużywaj jak za droga woda to rzadziej się myj, a jak za drogie paliwo to mniej jeździj. Większość tych ludzi to jacyś odklejeni są, widzę to po rodzinie. Mówisz im, że jest źle to twierdzą że wymagania za duże mam i kiedyś nic nie było i człowiek był szczęśliwy. Nigdy się nie spodziewałem, że można
@Pawell_17 to samo widzę w swojej rodzinie. Przykładowo zakup zmywarki był wiecznie nazywany lenistwem i dawniej każdy ręcznie zmywał i tak ma być. Z kolei pralka była niezbędnym urządzeniem, bo w sumie była u nas od dziesięcioleci.

A jak kupiłem sobie odkurzacz automatyczny to się wszyscy zesrali bo kto to widział, żeby odkurzacz tak sobie sam jeździł a człowiek robił co innego w tym czasie xD.

Auto z bajerami też złe bo
@Pawell_17: @etosha: ciężko tym ludziom sobie uświadomić że cały ten wysiłek, cały ten znój udręka i parcie do przodu za wszelką cenę jest nic nie warte, i ktoś urodzony 30 lat po nich ma 10x łatwiej bez wysiłku i jeszcze śmie śmieć mieć jakieś wymagania, bo tempo rozwoju nie dość że wyraźnie zwalnia to za niedługo się zatrzyma. A współcześni młodzi ludzie nie chcą się na to zgodzić.
@Pawell_17: a mnie denerwuje logika innych, gdzie mimo że zbliża się (lub nawet już jest) kryzys, to ni uja nie dopuszczają faktu obniżenia swojego standardu życia nawet o 5%. Wszyscy się zachowują, jakby żyli na styk (w sensie żyją tak, że nie mają na czym oszczędzać), nie mogą ograniczyć jazdy samochodem bo w 100% wykorzystują go do pracy, nie ograniczą spożycia drogiego jedzenia, bo na tym lekko tańszym się zaraz zatrują,
a jak ja napiszę że Unia Europejska też swoje dokłada do #!$%@? Polaków to nikt nic nie mówi tylko sypią się minusy xd


@memifazi: po prostu przez Wykop przechodzi co jakiś czas fala rosyjskolubych korwinistów którzy koncentrują się głównie na tym że to ta zła Unia za wszystko odpowiada i jak z niej wyjdziemy to magicznie wszystkie nasze problemy znikną.
Jak rzetelnie napiszesz że Unia ma swoje bolączki to minusy lecieć
@Pawell_17: oczywiśćie masz 100% racji co do starego betonu, ale młodzi fajniści z tym ich żądaniem poziomu życia jak w Niemczech a najlepiej Szwajcarii TU I TERAZ też są odklejeni. Ostatnie 30 lat to był nieustanny rozwój (ostatnie 7 w dużej mierze na kredyt i z rozpędu) i taki młody Polak nie rozumie np. bezrobocia tak samo jak młody Szkot. (Miałem kiedyś rozmowę ja, młody Hiszpan i młody Brytol i staraliśmy