Wpis z mikrobloga

@chrabia_bober: ja na iqos, testowałem też glo i jest beznadziejny.

Teraz obecnie wolę iqos od zwykłej fajki, chociaż czasami ciągnie. Kupujesz kilka paczek (mogę dać kupon promocyjny) i po prostu zaczynasz palić tylko to. Po około 3 dniach mija ochota na fajki.
@chrabia_bober: Glo ogólnie mialem wrażenie że jest słabszy. Najczęściej pale niebieskie heetsy (mocny mentol) w GLO nie znalazłem odpowiadającego mi smaku, który byłby podobny do tych heetsów. Oprócz tańszych wkładów, glo nie ma dla mnie nic do zaoferowania lepszego. Mimo większego wyboru smaków, każdy smakuje tak jakby chciał, a nie mógł, ale to takie moje zdanie. Najlepiej podejdz do Pani przedstawicielki da ci zapalić na spróbe i sam zobaczysz.
@chrabia_bober: Da się przestawić, nie palę ani więcej ani mniej, do zwykłych fajek nie ciągnie wcale.
Jeżeli poszedłeś w IQOS-a dla mentolu to GLO rzeczywiście nie ma porównania. Ja po roku IQOS-a przeszedłem na glo, odzwyczaiłem się od mentolu i dzięki temu troszkę udaje mi się oszczędzić na nałogu (+subskrypcja neo w starej cenie :) ). Koszt "wejścia" jest niski w porównaniu do IQOSa więc niewiele tracisz.