Wpis z mikrobloga

@Thorrand: orlenowy czempion już dawno temu powinien być po +100 pln dzięki wzrostom na surowcach, a tymczasem jego tegoroczne ath to trochę ponad 81 pln

śmiechu warte, taki sam odpad jak jsw
@Thorrand: nie dziękuję i mam gorącą prośbę żebyś ty i tobie podobni dziwni ludzie dali mi święty spokój, ja na prawdę mam gdzieś wasze spostrzeżenia i przemyślenia serio, po to jest czarna lista żebyśmy sobie mogli wzajemnie funkcjonować na tym portalu, ale widzę że nie każdy jest w stanie to uszanować.
@Thorrand: ten dzban sie teraz wypiera, ze swego czasu #!$%@?ł cały tag wpisami typu jak świetna inwestycja jest JSW, że zaraz WYSTRZAŁ bo beda rekordowe wyniki, ĘBARGO i w ogóle sprawdź sobie KĄTRAKTY NA WUNGIEL. Mnie pod jednym z wpisów zwyzywał od cweli, gdy pisałem, że powiesi tym niejednego wykopka na haku.
@maniek74:

Haha – widać, że jakiś niestabilny koleś...

Fakt, nie byłem dla niego specjalnie miły, no ale kurde – kto odbiera tak personalnie wpisy zamieszczane przez randomów na głupim forum internetowym?

Ciekawe czy przed rozpoczęciem przygody z giełda, też był taki nerwus z niego :D