Wpis z mikrobloga

@not_me ruszałem się chłopie, przez brak ergonomii w ruszaniu mam ten problem

Meble fakt, niektóre fotele to i uber zdrowy kręgosłup by okrzyczał a ewolucyjnie mamy z nim lipę. Tak jak z kolanami i powoli oczami. Nie ma co chojrakować na siłę i rozwalać zdrowie dla pokazania komuś, że dasz radę. Dasz, ale po co?

W pracy wymusiłem fotel teraz, bo szef żyd, ale zobaczył że za swoje kupiłem to oddał hajs.
@FotDK nie #!$%@? cię w krzyżu bo masz 33 lata tylko dlatego, że pewnie jesteś grubasem, albo się nie ruszasz i ostatnim razem miałeś doczynienia z aktywnością fizyczną w liceum
@switcher20

Zobacz moja aktywność swego czasu pod #trocheruchuwewroclawiu no ale do piłki prędko nie wrócę, pozostaje powrót na siłownię, a dużo ćwiczę też w domu

85kg przy 188cm to grubas?

Rozwaliłem plecy przy przeprowadzce. Pośpiech, ciężar, schody w kamienicy, fatalna ergonomia. Dużo nie trzeba było.
@FotDK: Zapalenie nerwu miałem w jednym z dysków ale to od leżenia w wygiętej pozycji przez długi czas po złamaniu nogi. Chodziłem na fizjo i nic to nie dawało aż minęło samoistnie. Apropo formy to też mam najlepsza w życiu. Siła jest i dynamika. 85kg 180cm.
@FotDK czas się zacząć badać w tym wieku. Mam hipohondrie i se wkręcałem że coś mi się z zaladkiem robi. Ogólnie co jakiś czas miałem zgagę i tyle. Poszedłem okazało się że mam jakiegoś helicobactera i w sumie jakbym olał to za kilka lat rak zaladka. Finalnie dostałem tabletki na 4 tyg i gnoja już nie ma =)