Wpis z mikrobloga

Ej mirki coś mi się przypomniało XD juleczki były konfjuzd XD otóż pare lat temu ja kobietka lvl28 poszłam do mcdonaldu na kawkę. Zajęłam stoliczek i sobie piłam. Po 5 minutach przyszły dwie Julki lvl 16-18 z pytaniem czy mogą usiąść przy moim stole bo nie było już wolnych miejsc. Zgodziłam sie, ale julkom szybko uśmiech znikł z twarzy bo chyba miały nadzieje ze ja sobie pójdę a ja spokojnie sobie dopijalam kawkę jeszcze 20 min XD Potem jak wstawałam to nie chciały sie przesunąć, jakieś sfochowane XD do dziś mam beke i sie mi przypomniało wiec sie dzielę opowieścią xd

#julka #julki #bekazrozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #beka #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: zawsze mam beke ze starych bab i ich #!$%@? na punkcie "maczka". hihi do maczka. gowno bułki z gąbki i mieso z hgw czego. maczek maczek, 3 dychy na karku i robienie po gaciach jakby miala zabawke z happy meala dostac.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: nie wiem, nigdy nie pilem kawy z maka. w pracy robie sobie w pracy, w domu robie sobie w domu, w trasie kupie na stacji, jak chce z laska wyjsc to na pewno nie zaproponuje jej kawy w maku bo pomysli ze jestem jebniety etc reasumujac pieprzyc maka xd
  • Odpowiedz