Wpis z mikrobloga

@Kruqu: Kopiuję to co napisałem kilka tygodni temu na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"1. Mario Odyssey - moja ulubiona gra na Switcha, ograłem dwa razy i za każdym razem bawiłem się świetnie
2. Luigi Mansion 3
3. Mario Cart, Mario Party - ale to tylko jak masz kogoś do kanapowego co-opa. Bez tego wieje nudą
4. Hades - wiem, że to multiplatformówka, ale imo ta gra
@Kruqu: Hmm, to akurat ograłem KOTOR-y oraz gram w Planscapa (który jest w pakiecie z Icewind: Dale). Dodatkowo z bardziej polecanych remasterów to mamy np. Baldury, Diablo.

Dodatkowo od #!$%@? remasterów robi Nintendo (po co robić nowe gry jak można sprzedawać takie 20 letnie a gracze i tak kupią ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale i tak są świetne), także są np. remastery gier z Wii U
@Kruqu: Z NES/SNES/N64 to sobie weź na okres próbny członkostwo premium, tam tych gier jest od cholery. Jeżeli ci się spodoba to sobie przedłużych, a tak to przez 2 tygodnie ograsz wszystko i finito.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kruqu: nie napalaj się na promocje bo te są w eshopie zawsze. Warto oglądać na YouTube kanały jak SwitchUp na których cyklicznie pojawiają się video z tym co warto kupić na obecnej promocji i z przeglądu nowych premier - warto rzucić okiem.
Gry które są w pełnej cenie dodaj sobie do listy życzeń i czekaj na e-mail z promocją- na switcha jest mnóstwo świetnych gier, zawsze jest w co grać.
woda_saguaro - @Kruqu: nie napalaj się na promocje bo te są w eshopie zawsze. Warto o...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kruqu: moją największą rekomendacją jest cierpliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°) promocje czasem są bardzo duże i można wyrwać świetną grę za grosze.
Napiszę w co teraz gram - Disco Elysium - gra w którą zdecydowanie warto zagrać, świetne lore.
American Fugitive - kupiłem w czerwcu za 8 złotych, takie GTA z widokiem z góry, całkiem przyjemne, szczególnie za 8 złotych.
Celeste - takie 10/10 nawet w pełnej
woda_saguaro - @Kruqu: moją największą rekomendacją jest cierpliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°) prom...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruqu: jest jeszcze My time at Portia. Trochę takie SV 3D, z tym, że ma dosyć wyraźne zakończenie (chociaż można grać po nim dalej). Jeszcze Subnautica jest super. Tylko podobno obie te gry troche lagują więc trzeba od czasu do czasu resetować switcha. A w MtaP są jeszcze jakieś błędy typu brak niektorych dialogów nagranych, i nie wiem czy to kiedyś naprawią w tym stuleciu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nika_blue: @Kruqu: Subnautica jest cudowną grą, jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, z pewnością czołówka gier survivalowych.
Na switchu najlepiej działa w trybie przenośnym, na dużym ekranie Switch nie ma podjazdu do większych konsol.
No i słuchawki obowiązkowo bo dźwięk w tej grze jest kluczowy i wykonany 10/10