Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr: za to mnie znudziła, jedynka o wiele lepsza tam na tym wild west nic nie ma a liczyłem na niewiadomo co. Tylko grafa dobra i to i tak po niedawnym update bo poprawili 4k60fps bo wcześniej była przepaść między 30fps na rozdziałce
@Zielony_Ogr: to mnie trochę martwi bo planowałem po GoT zagrać właśnie w tego Horizona, ale nie wiem czemu wbiłem sobie do głowy, że splatynuję tego GoT i już mam za sobą 40h i minimum 10h przede mną. Chyba będę musiał odpocząć od tego typu gier jak to skończę XD
@Zielony_Ogr: mam platynę w HFW i ta gra jest co najwyżej średnia.

Historia jest oklepana, biedna i pełna dziur. Niektóre wątki są tak bardzo z dupy, że łapie cię cringe. Całość ratują misje poboczne bo są ciekawe. Wiele mechanik niepotrzebne utrudnili, jednocześnie obniżając poziom trudności. Graficznie też niby okej, ale na początku po premierze wyglądała słabo i było pełno bugów graficznych. Poprawili gdy grę już skończyłem.

Podobnie jak z jedynką, raczej
@Zielony_Ogr: CO? Masz 50h już? Przecież ledwo co zacząłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

splatynuję tego GoT i już mam za sobą 40


@yeradd: GOT to jest tragedia z 57 (!!!) obozami do wyzwolenia. Wątek główny jest bardzo dobry, szkoda psuć sobie wrażenia tymi zapychaczami. W 30h to kończyłem grę. W Horizon otwartyświat jest dużo bardziej różnorodny jeśli chodzi o rozgrywkę plus polowanie na maszyny jest dużo
@Zielony_Ogr: Trochę zawiodłem się fabułą, początkowo gdy mało było ujawnione byłem zaciekawiony i liczyłem na coś fajnego, a to co potem się z tego rozwinęło było rozczarowujące. Dodatkowo znudziła mi się walka. Może coś źle robiłem, ale po jakimś czasie zorientowałem się, że najbardziej OP w tej grze jest rozwinięcie umiejętności pozwalających na nakładanie dodatkowych strzał na cięciwę łuku i od tego momentu mój styl walki polegał tylko na spamowaniu odpowiedzialnego
CO? Masz 50h już? Przecież ledwo co zacząłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theos: haha no dokładnie, mam urlop do odbioru więc #!$%@? jak dziki i w zasadzie gram od rana do wieczora przez ostatnie dni zwłaszcza, że dzieciaki na koloniach XD

w HFW można wyłączyć animację podnoszenia i włączyć wsparcie żyroskopem w celowaniu, widziałeś?


tak, ale nie bawiłem się tym, na razie tylko znaczniki sobie ustawiłem na
@Bloodborn: W sumie to tak, wcześniej nie miałem plejki tylko peceta i xboxa. Po tylu zachwytach nad exami myślałem, że w końcu pogram w jakieś dobre fabularne gierki, których nie miałem okazji wcześniej sprawdzić przez wyłączność. Kupiłem więc plejkę i jestem zawiedzony bo większość z tych gier jest na poziomie filmów Marvela.

Ale Horizon jeszcze taki zły nie jest, takie TLOU to niezłe dno xD Dziwię się, że ktokolwiek w to