Wpis z mikrobloga

Są jaja?


@kontodlabeki: Nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę, że jak mnie nie było w domu to kitku mogło go wystraszyć przez szybę (mimo że zasłoniłam rolety, ale i tak wszędzie wściubi tą kocią mordę XD)
  • Odpowiedz
Nie myślałaś, żeby zamieszkac na wsi?


@Glikol_Propylenowy: Marzy mi się domek z dala od ludzi, gdzieś na skraju lasu ale to mało realne marzenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Gdybym miała taką możliwość to jasne, że wolałabym mieszkać w domu na wsi, a nie w bloku.

(może byście im #!$%@? nie zabierali miejsc lęgowych pod betonoze, to nie musiałyby gniazdować na balkonach).


Ja tego bloku nie budowałam xD
  • Odpowiedz
@Lenalee: Wiem, że nie Ty ten blok budowałaś, mówię o ogólnej betonozie, która panuje w wiekszych miastach, w których powoli coraz ciężej się żyje.

Marzy mi się domek z dala od ludzi, gdzieś na skraju lasu ale to mało realne marzenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Gdybym miała taką możliwość to jasne, że wolałabym mieszkać w domu na wsi, a nie w bloku.


Widzisz? A ja własnie takim
  • Odpowiedz
bo w sumie chciałabym zostać gołębią mamką


@Lenalee: lubisz mieć zasrany balkon z robalami i ogólnym syfem i smrodem?

btw, ludzie się dzielą na tych co już mieli zasrany balkon i na tych co dopiero będą mieć zasrany balkon
  • Odpowiedz
@Lenalee: chcesz miec pasozyty i obsrany balkon? Super pomysl! Szczegolnie, ze czesc tych pasozytow zeruje tez na czlowieku. Kolezanka jedna madra tak zostawila jajka ostatnio - caly balkon dzien w dzien zasrany przez malego golebia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lenalee: od jakiegoś czasu słyszałem częste gruchanie na balkonie. Zaczynały od okolo 4 rano. Nic z tym nie robiłem bo nie widziałem żeby zakładały gniazdo. Ale kilka dni temu w czasie wieszania prania zobaczyłem że gołębie naznosiły gałęzi i liści. Od razu się tego pozbyłem i zacząłem przeganiać gołębie jak tylko je usłyszałem czy zobaczyłem. Chyba w końcu uznały że lokalizacja stała się niebezpieczna i już nie przylatują. Małe gołębie może
  • Odpowiedz