Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@om606: ostatnio w biedrze miałem taką sytuacje:
Kasjerka-to będzie 40zl 90 groszy
Ja- oo (ʘʘ)
K- oj, przepraszam, pomyliłam się. 90 złotych i 40 groszy
Ja-( _)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@om606: ty się lepiej skup na pakowaniu zakupów a nie na patrzeniu na cyferki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Kauflandzie do którego chodzę na zakupy jest taka pani kasjerka co kasuje tak szybko, że nie nadążam z pakowaniem towaru. Kilka razy próbowałem się z nią scigać ale zawsze przegrywam. Ona wie że gdy towar znajduje się na taśmie to trzeba się go szybko pozbyć żeby klient nie czekał zbyt długo. Ja jestem inny, lubię sobie spokojnie pakować towar do siatek i słuchać rytmicznego pikania skanera. Niestety przy tej pani każde zakupy to wyścig z czasem, nie potrafie ogarnąć tego natłoku rzeczy, gubię się i nie wiem co pakować najpierw. Kilka razy żona mnie karciła że pomidory przuduszone, że z winogron sok tylko został. Nie mogłem tak tego zostawić i postanowiłem trochę popakować. Koledzy myśleli że chodzę na siłownie, bo jak dzwonili:
- chodź na piwo
- nie mogę, pakuje teraz.
Nie wiedzieli
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: ja jakiś czas temu tak szybko pakowałem, że jedna kasjerka zerkała na mnie jak podchodzę kasy jakbym jej niemalże zabierał z rąk jak skanuje, a pakuję szybko, żeby inni nie czekali, aż spakuję. tak źle, tak niedobrze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz