Wpis z mikrobloga

Używałeś go może już do photoshopa czy podobnego programu. Ciekawi mnie jak chodzą programy bo zamierzam się niedługo przenieść z mojego phenoma 955be na coś z intela.

@BartoszCoyote:
  • Odpowiedz
@MJToshi: U mnie i7 4770k (bez OC na razie) daje 88 khash/s (przy włączonym cudaminerze na 260 khash/s). I photoshop też ładnie chodzi :) Z tym, że cena trochę wyższa...
  • Odpowiedz
@pzak: no ja bym chciał tak procka za 800-1000zł. Na razie mam kasę na nową płytę, zasilacz i 4gb ramu. W styczniu/Lutym chciałbym już procek nowy.
  • Odpowiedz
@pzak: I nie do kopania a do pracy raczej. Jakoś widzę, że na lapku z intelem(4x2ghz/8wątków z turbo do 3). Photoshop jakoś lepiej chodzi niż na moim phenomie. Ogólnie programy, które potrzebuje do pracy lepiej na intelu chodzą. No ale znów amd tańsze.
  • Odpowiedz
@MJToshi: Ja wyszedłem z założenia, że wole trochę więcej wydać, a za kilka lat podczas sprzedaży trochę więcej odzyskać.

Przykład: za Q9550 zapłaciłem 6 lat temu ponad 900zł - w tamtych czasach następny lepszy procesor kosztował co najmniej 1500zł, więc ten był ostatnim "rozsądnym". 3 miesiące temu sprzedałem go za 430 zł :) I to pomimo tego, że na LGA775 :)
  • Odpowiedz
@pzak: Ja podobnie jakoś 5-6lat temu kupiłem swój za 900zł jakoś, ale wtedy kupiłem boo w sume nie wiem po co :D chyba dla 4 rdzeni i podkręcania i tak został do dziś. Ale jak zobaczyłem jak Intel chodzi w moim programach to mnie mocno kusi żeby wydać więcej kasy i kupić właśnie intela a nie amd.
  • Odpowiedz
@MJToshi: No właśnie dlatego wolałem 5 lat temu wydać kilka stów więcej niż moi znajomi, którzy kupowali Q6600 i teraz te kilka stów więcej odzyskać :)
  • Odpowiedz