Wpis z mikrobloga

@miauczar: pod licowki tez piluja wierzchnia wartwe zeba i cale szkliwo, ludzie o zdrowych zebach ktorzy to robia sa #!$%@?. Mam zaprzyjaznionego bardzo dobrego dentyste z ktorym wspolnie sie smiejemy z takich ludzi xd Pokazuje mi zdjecia zebow przed i po tych tepakow i zawsze im to odradza (nie zalezy mu na kasie jako jednemu z nielicznych chociaz tani nie jest ale jego misja jest leczenie a nie szkodzenie) i zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@corryand: Mam jedną koronkę, i swego czasu miałem z nią ogromne problemy z – nie trzymała się, dentysta poprawiają z 10 razy - bo klej puszczał, nie można jej z nitkować zębów w jej okolice bo jest ryzyko że "podpiłuje" się klej, trzeba ją traktować specjalnie, i dlatego też nie kumam jak można zdrowym zębom zrobić taki holokaust.
@adrianekkk1990: bonding lepszy owszem ale tez tam delikatnie scieraja zeba zeby byl bardziej porowaty bo inaczej do sliskiej powierzchni ten kompozyt sie nie przyklei. Ja ogolem jeste. za dbaniem o naturalne zeby - aparat lub nakladki jak ktos ma krzywe, mycie zebow, nie palenie faj i nie picie kawy i herby by nie miec przebarwien i zeby powinny wygladac ladnie. A bonding to jak ktos rzeczywiscie ma jakies widoczne ukruszenie zeba