Wpis z mikrobloga

Chłop pisał z julką na tinderach po pracy (( ͡° ͜ʖ ͡°), nawet fajnie pisał, brunetka kasia 26 lvl i w opisie 162 cm, zapytała po godzinnej wymianie zdań o wzrost chłopa, chłop jescze nie wiedział że dla niego zaraz będzie "it's over dla chłop" , chłop pisze 179, a chłopka napisała haha i wyje%@*! pchłopa z pary na tinderze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I mam takie pytanie do was chłopy, ile chłop musi mieć więcej cm od chłopki, żeby go nie opluła na wejściu, może jest jakiś wzór matematyczny, bo ja to już głupi chyba jestem, 30 cm różnicy ?
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@wonsz-ogrodowy: w 2017 roku było wymagane 6" (angielskie stopy) czyli 183 cm, żeby laska jakkolwiek nie traktowała cię jak podczłowieka (polskie słowiańskie przegrywy zaokrągliły sobie to do 180 cm), ale lachony przeżarte netflixem z aktorami 10/10 już wymagają co najmniej 185 cm.
  • Odpowiedz
@wonsz-ogrodowy: Ja mam 170 cm, a laska 177 cm i jej to nie przeszkadza. Zależy jak trafisz, a na normalną na tinderze ciężko.
W ogóle mając te 170 cm nigdy nie miałem nieprzyjemności ze strony dziewczyn na temat mojego wzrostu, to #!$%@? mit xD I na kilkadziesiąt randek tylko raz ukrainka była wyższa ode mnie o jakieś 2-3 cm, ale też było spoko (ogólnie lambadziara, bo dosłownie powiedziała "no gdybyś
  • Odpowiedz