Wpis z mikrobloga

@adas62 Taka wiadomość dostalem od sklepu:

W odpowiedzi na złożoną reklamację uprzejmie informujemy, że zgodnie z żądaniem reklamacyjnym wadliwy towar zostanie naprawiony. Niezwłocznie po zakończeniu czynności obsługowych towar zostanie wysłany na wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym adres korespondencyjny, albo do Sklepu fizycznego RTV EURO AGD, jeżeli tam został dostarczony w ramach reklamacji. W przypadku gdy charakter urządzenia, lub sposób jego zamontowania uniemożliwił dostarczenie towaru do sprzedawcy (np. duże AGD), naprawa jest wykonywana w
@adas62 dzis dostalem konsole! :) W wiadomosci i na papierze jest info ze naprawiona, ale konsola ofoliowana, wyglada na to ze wymienili na nowa. Jak na razie gralem tylko w Don't Starve Together, nie bylo problemow ale to malo wymagajaca gra. Na cos innego bede mial czas dopiero po wakacjach
@adas62 Znowu jestem zmuszony oddać konsolę na rękojmię. Dzisiaj miałem chwilę żeby przetestować gry. Fifa 22, RDR 2, PUBG: Battlegrounds -> wszystkie sypią po odpaleniu błędem CE-108255-1. Przy RDR 2, gra wywala się na 1 scenie, za pierwszym razem to nawet konsola się wyłączyła... Myślę, że ram jest uszkodzony, bo mniej wymagające gierki jakoś działają
@adas62 Nie wiem czy mnie kosztami nie obciaza skoro "nic nie znalezli", dolaczalem zrzuty ekranu z bledami konsoli, opisywalem ze gry sie uruchamiaja i wylaczaja od razu. Oni pewnie nawet zadnej gry nie uruchamiali, tylko wlaczyli konsole, dziala? dziala i po problemie.. A tutaj pewnie kość ram jest uszkodzona albo karta graficzna sama w sobie