Wpis z mikrobloga

  • 0
@noindyfikator u mnie sytuacja wyglada tak że podczas grania nagle konsola się wyłączyła i przy próbie odpalenia swieci się na niebiesko przez moment po czyn gaśnie :/ próbowałem na innym kablu zasilającym i tak samo. Konsola kupiona w październiku 2021 wiec na gwarancji jeszcze, zostawiłem w sklepie 14.06 i cisza z ich strony.
  • Odpowiedz
@adas62 Ja mam identycznie. To co napisałem w reklamacji:

Przy próbie uruchomienia konsola włącza się na 3 sekundy (pojawia się niebieska poświata), wiatrak zaczyna działać, po czym pomału ustaje (wiatrak) i konsola się wyłącza. Nie jest możliwe przejście do safe-mode.
  • Odpowiedz
  • 1
@noindyfikator udało się dzisiaj odebrać konsolę, zajęło to prawie miesiąc xd zdziwiłem się bo konsola została wymieniona na nową i niestety nie dowiedziałem się jaka była przyczyna tej awarii :/
  • Odpowiedz
  • 0
@noindyfikator ogl nie jest dobrze konsola którą dostałem chyba będę musiał znowu oddać masakra XD grając wczoraj przez przypadek dotknąłem konsoli była strasznie gorąca na samym dole, wystraszyłem się i wyłączyłem ją i to gowno nie chciało się włączyć załamałem się i po jakieś godzinie spróbowałem odpalić udało się z guzika. Gdy chodzi słychać dziwny dźwięk internet sugeruje że to cewki bo jest to ten nowszy model. Dzisiaj wszystko chodziło normalnie
  • Odpowiedz