Wpis z mikrobloga

Ostatnio robię maraton tomb raiderow w oczekiwaniu na steam deck'a (tych nowych), przeszedłem prawie tomb raidera 2013 bo mi się save #!$%@?ł, a przed chwila przeszedłem rise of the tomb raider i chyba nie dam rady tej trójki paskudnej XD
Ale mnie ta gra #!$%@?ła, o ile rozgrywka to spoko zmulacz jak się gra misje kampanii to fabuła to ścierwo okropne, nie wolno tam myśleć. Natomiast największy mój zarzut jest do panów i pań dizajnerów (specjalnie z małej) co mają ten sam syndrom co moderacja tego portalu. O ile w wyżej wymienionej kampanii jest okej, to gdy przechodzimy do zabawy dowolnej w poszczególnych lokacjach to gra zmienia się w festiwal "domyśl się #!$%@? czy możesz się tej skałki złapać czy nie". A szczytem wszystkiego dla mnie było odcinanie flag sowieckich (dizajner wymyślił sobie 7 flag do odcięcia jako aktywność poboczną), gdzie będąc przy obozie gdzie jest sprzedawca widzimy w oddali flagę (w więzieniu), chłop se idzie tam jak debil po ostatnią flagę a tam nagle 4 flagi które nie są do challengu wielce wymyślanego pewnie przez tydzień przez dizajnera (specjalnie z małej) - no i ta flaga była gdzie indziej oczywiście, słabiej widoczna. Czyli mamy zbieractwo konkretnej rzeczy w konkretnej ilości, ale ktoś #!$%@? bez sensu flagi zsrr w miejsce gdzie się długo idzie tylko po to żeby #!$%@?ć gracza.
Tak, wiem, te znajdźki są dla debili no ale chciałem to zrobić bo została mi jedna
#gry #xbox #tombraider
  • 1