Wpis z mikrobloga

@nototrocheslabo: Pamietam jak miałem 4lata i robiliśmy z mama ogórki w sloikach. Po zawekowaniu wszystkiego Przenosiłem z nią do spiżarni po 1sloiku, coś mnie tknęło, ze jak przeniosę dwa to szybciej pójdzie. Wyślizgnął mi się jeden i spadł na ziemie, jak spadał schyliłem sie i spadł drugi jakoś tak niefortunnie, ze mi przy kciuku przeciął skore tak całkowicie w koło kciuka i tylko na kości sie trzymało. Do teraz (27l.) mam
@nototrocheslabo: mialem trzy lata i na podworku u babci bawilem sie z bratem i kuzynką i ktos mi zrobił zdjęcie przez okno, pamiętam to bo był błysk lampy i chyba to mi sie tak utrwaliło. Wiem ze mialem trzy lata bo potem okazało sie ze to ciocia z RFN ktora przyjechała zrobiła to zdjęcie. Mam je do dziś
@nototrocheslabo pamiętam jak psychiczny dzieciak wszystkich nas terroryzował w przedszkolu, #!$%@?ł mi dużym drewnianym klockiem w głowę, aż miałem potężnego guza, i przedszkolanka potem szła do mnie z wielkim kuchennym nożem, byłem przerażony że chce mi go wyciąć, a okazało się że nóż był w zamrażarce i mi do tylko przyłożyła do guza xd