Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sowiq: jechanie mniej niz 90 po autostradzie to przesada. Transy to odklejence nie ma co ich prowokować. Sam miałem przygodę jak jednej cysternie tak bardzo się spieszyło na trasie Warszawa Gdańsk na remontowej drodze typ na jedno pasmówce tworzył zagrozenie podczas wyprzedzenia do 60 (on jakieś 90) i gdybym nie zwolnił psychopata zaliczyłby czołówkę. Otrąbiłem go a potem na światłach łapał za klamkę swir
jechanie mniej niz 90 po autostradzie to przesada


@programista_wykopek: po pierwsze to nie A, tylko S. A po drugie dlaczego przesada?

Poza tym jak dwa TIRy przez 3 km wyprzedzają się na autostradzie to nie ma przesady?
@sowiq: przecież ten typ z osobówki grubo poniżej 90 leci, co wy #!$%@? o jakiejś różnicy 10km/h. Stwarza zagrożenie dla innych i przede wszystkim dla siebie. Skoro kierowcy tak bardzo lubią mówić, że pełno pieszych ma na nagrobkach, że miało pierwszeństwo, to można zastosować i tutaj. Tworzycie jakąś alternatywną rzeczywistość, a jakbyście faktycznie jeździli tymi drogami, to 99% takich zawalidróg to wystraszone osoby z nosem na szybie, co nigdy nie powinny
przecież ten typ z osobówki grubo poniżej 90 leci


@Tenczlowiektutaj: no leci, ale co z tego wynika? Nie ma tam dolnego limitu prędkości, a kierowca z jakiegoś powodu ocenił, że jest to dla niego optymalna prędkość (może nie miał doświadczenia, a może jechał na ostrej rezerwie).

co wy #!$%@? o jakiejś różnicy 10km/h


Kto tak pisał?

Stwarza zagrożenie dla innych i przede wszystkim dla siebie


W jaki sposób?

jakbyście faktycznie jeździli
@sowiq: Bo elementarnie nie umie prowadzić auta, bo stwarza zagrożenie życia/zdrowia dla siebie oraz innych uczestników ruchu, bo tworzy korki, bo łamie przepisy ruchu drogowego.

"Kierujący pojazdem jest obowiązany:

1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;

2) hamować w sposób niepowodujący zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia;

3) utrzymywać odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu.

Art. 19 ust. 2 ustawy Prawo o ruchu
Bo elementarnie nie umie prowadzić auta,


@Bij00u: Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo na filmie jedzie całkiem normalnie.

bo stwarza zagrożenie życia/zdrowia dla siebie oraz innych uczestników ruchu,


Już o to pytałem, ale nie odpisałeś. W jaki sposób stwarza zagrożenie?

bo tworzy korki


xD Ile tych korków naliczyłeś na moim nagraniu?

bo łamie przepisy ruchu drogowego


Ja tam widzę tylko jednego łamiącego przepisy - o niepoprawnym używaniu świateł drogowych :)
Poza tym jak dwa TIRy przez 3 km wyprzedzają się na autostradzie to nie ma przesady?


@sowiq: 3km to lajt, w sobotę jadąc a2 łódź - warszawa 2 mistrzów wyprzedzało się ponad 9km, a chwilę później następny już w 5-6 wyrobił się. Myślałem że krew mnie zaleje,