Wpis z mikrobloga

Czy żeby być popularnym streamerem należy się stucznie śmiać jak debil?
Zauważyłem, że ci co kręcą lub kręcili dobre wyniki na streamach darli #!$%@?ę ze śmiechu stucznie jak #!$%@?, a jakoś ludzie im tego nie wytykali. Mam tu na myśli Gimpera, xtentaciona, takefuna i teraz Bandurę.
Ten ostatni to ma śmiech jak świnia kaszel na zawołanie, oczywiście sztuczny. Co pokazał ostatnio u obłudnika Boxdela.
Pamiętam, że w czasach szkolnych sztuczny śmiech u kogoś był powodem eliminacji z towarzystwa, ale czasy się chyba zmienili.

#twitch #polskiyoutube #boxdel #oswiadczeniezdupy
e.....k - Czy żeby być popularnym streamerem należy się stucznie śmiać jak debil?
Za...

źródło: comment_1656786111gThXEsBpCsoNqAy3fMDXi9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Saves: @ebismolarek: Tak Dzinold jest spoko ale Bandura to jest #!$%@? przesada. On oprócz sztucznego śmiechu tak drze morde co chwile że głowa boli, ja nie wiem jak go mogą oglądać i wytrzymywać to. Chyba już głusi są. Wystarczy wejść na kanał Mega Shoty i tam czasami są jego klipy i skipuje dalej bo mnie krew zalewa
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Nic nie miałem do Bandury do czasu jak zobaczyłem jak zachowuje się w miejscach publicznych. Totalny wieśniak, ale dzieciaki mają nowego idola bo hehe kartel ale ma dziary aaaauuuu BOKS!!! xdd
  • Odpowiedz