Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: ale kwestje UFO tez odnosza sie do zrodel naukowych i sa w tej sprawie stanowiska biologow, fizykow, astrofizykow, fizykow teoretycznych, astrobiologow, chemikow, politykow jak i calej gamy innych specjalistow czy znanych osob.
Linki dostałeś.


@Ekspert_od_niczego: tam #!$%@? nie ma nic co ty twierdzisz, to ty ciagle cos bredzisz potem twierdzisz ze to twoja teza. gdzie ten konsensus o dziedzicznych i genetycznych, wynikajacych z doboru naturalnego podlozach. Daj do tego link oszuscie
@Ekspert_od_niczego: akurat UFO, po Polsku NOL(Niezidentyfikowany obiekt latający) to fakty, tyle że jak po samej nazwie wskazuje nie wiemy co to jest. NOL-em może być wszystko od latawca,przez ptaka do samolotu, po prawdziwy pojazd obcych, ale klucz w tym że nie wiesz co to
@obk: wszystko co powstało w naturze jest naturalne, a z tego że homoseksualizm występuje u wielu zwierząt, oznacza że jest naturalny - normalny w naturze.
wszystko co powstało w naturze jest naturalne, a z tego że homoseksualizm występuje u wielu zwierząt, oznacza że jest naturalny - normalny w naturze.


@Eskim0s: pokaz mi gdzie twierdze ze to nie jest naturalne , tylko teraz nie wyskocz z wyrywkiem tekstu bo ja podaje 3 cechy skladowe tworzace wspulna calosc wiec jesli bijesz do : "Tak samo jak ze homoseksualizm to naturalna, ewolucyjna i dziedziczna cecha." I jest to jednolita
@obk:

naturalnie homoseksualizm nie wystepuje

Występuje u wielu zwierząt.

bo nie ma zaobserwowanego pelnego pociagu do plci takiej samej u rozdzielnoplciowych

Jest ogrom, a u małp bonobo najwięcej.
Ps. Człowiek też należy do zwierząt.

pokaz mi gdzie twierdze ze to nie jest naturalne

W Twoich różnych komentarzach, wychodzi jedno:
Negatywnie traktujesz populacje homoseksualną, posługując się dowodami anegdotycznymi, teoriami spiskowymi, pseudonauką i jak zauważyłem, czasem gdy brakuję Ci kolejnych ,,argumentów', to używasz