Wpis z mikrobloga

Dużo się mówi o drożyźnie nad naszym morzem, ale z ciekawości sprawdziłem ile dzisiaj bym zapłacił za ten sam zestaw który brałem na swoich wakacjach w #swinoujscie dwa lata temu.
Knajpa to "promenada molo" jedna z lepszych w tamtym miejscu. Porcje spoczko można było się napchać pod korek, i jedzenie było bardzo smaczne i świeże.

Sprawdziłem na stronie i jedyna rozbieżność wynika z braku drinka w karcie, dlatego wziąłem inny najdroższy bo o dziwo potaniały.

Dwa lata temu zapłaciłem 121zł
Dzisiaj zapłaciłbym 139zł
Nie biorę tutaj pod uwagę wielkości porcji bo nie mam jak tego sprawdzić, ale o dziwo nie każdą restaurację prowadzi Janusz co winduje ceny over 1000%
(No chyba że porcje są mikro)

Więc jak ktoś kupuje pangę w przepracowanym oleju silnikowym za 100zł i kwiczy na ceny, to jest #!$%@? debilem i nie mam tutaj nic więcej do dodania.

#inflacja #wakacje #jedzenie #swinoujscie
Pobierz picasssss1 - Dużo się mówi o drożyźnie nad naszym morzem, ale z ciekawości sprawdziłe...
źródło: comment_1656770113p6vuXQkGL74sKtfNeAjSuf.jpg
  • 6
@picasssss1: 28 zł za Long Island to całkiem dobra cena. Generalnie 30-40 zł za zestaw z rybą i frytkami/talarkami to nie jest dużo. Potrafię wydać na McD za 1 osobę, by po 2 godzinach być znowu głodnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@picasssss1: co roku ludzie płaczą że drogo. Przez 5 lat jeździłem nad morze co wakacje a czasami nawet na sylwka i nigdy nie dałem więcej za obiad dla dwóch osób jak 130zl. To już jest takie jedzenie że dopiero jesz na drugi dzień.