Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo
Myślałam że spotkałam swojego przyszłego męża. Sama here 23 lvl, pracuje w rodzinnej firmie, studia nie poszły na marne, mam swoje mieszkanie i z czego żyć. On kilka latstarszy, zawodowo nie jest źle. Od roku jesteśmy razem, dwa miesiące temu się do mnie wprowadził i chyba za jakiś czas będzie chciał się oświadczyć. Z tym że ja nie wiem czy w ogóle chce z nim być.
Kilka dni temu na domówce u jego znajomych dowiedziałam się że w towarzystwie znany jest z chodzenia na prostytutki. Nie chce go o to pytać, głupio mi, ale czuję obrzydzenie do niego przez to. Bo z opowieści jego kolegi wynika że to był jakiś sport, w każdym mieście "odwiedzał" (pracuje jako sprzedawca), nie krył się z tym przed znajomymi.
Obecnie czekam na test czy nic nie mam. I z jednej strony to przeszłość, z drugiej nie chce być z osobą która ma kompletnie inne wartości

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bfdbfc787d764595313adc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mężczyźni chodzą na prostytutki z wielu powodów, cześć bo po prostu lubią porównywać kobiety i trenować siebie, inni bo są zbyt brzydcy i zdesperowani, a jeszcze inni bo nie chcą być w związku opartym tylko na seksie/udawać miłość tylko aby uprawiać seks a na koniec się rozstać.

Musisz z nim porozmawiać, i dowiedzieć się czy to już przeszłość, a następnie podjąć decyzje czy wolisz szukać kogoś innego czy to zaakceptujesz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim, rok to moim zdaniem zdecydowanie za krótko aby się oświadczać i żenić. Przecież wy się w ogóle nie znacie, co właśnie wyszło.

Po drugie, każdy ma swoje wartości oraz ideały i masz prawo być totalnie zniechęcona tym faktem. Sam nie chciałbym być z kimś, dla kogo sportem jest bądź było chodzenie na dziwki. Rodzi to nie tylko obrzydzenie, ale też jakieś obawy choćby w zakresie wierności. Jeśli ci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aż przypomniał mi się typ, który utopił się podczas delegacji. Poszli na służbową imprezę ze znajomymi. Później napisał żonie, że jest zmęczony i idzie spać, a tak naprawdę po imprezie wyruszył samotnie do klubu z dziwkami. W drodze powrotnej zamiast do łóżka wpadł do rzeki. #!$%@? prawie zawsze zostanie #!$%@?ą. Nie ma znaczenia czy męska czy żeńska. Skąd wiesz, że to już przeszłość?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namotim_: spoko, spoko, nie zburzyłaś
Kwestia tego, że kobiety nie potrzebują chodzić na divy bo bez tego mają ogrom atencji w internecie. Tinderowe skakanie z kwiatka na kwiatek niczym się według mnie nie różni od męskich wizyt na kukurynach
Nie rozpędzaj się ze stwierdzeniem, że kobieta zostałaby szkalowana, nie masz pewności, misiu kolorowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namotim_: ale nie pakuj wszystkich do jednego worka, bo było dużo postów gdzie wyzywano facetów, którzy zdradzili swoje żony/dziewczyny ;)
Ogólnie to nie wmawiam Ci, że tak napisałaś
Ale znaku zapytania to już się nie zauważa na końcu zdania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz