Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: i taki z ciebie zajebisty "lekarz" że jedyne co możesz stwierdzić po nagłej opuchliźnie jednej nogi to fakt przytycia albo płaskostopia... nie wiem gdzie przyjmujesz ale #!$%@? juz mi żal twoich pacjentów xD
  • Odpowiedz
@LewCyzud: coś się #!$%@?ł do otyłości? xD mam 35 lat 178cm i 76kg wagi xD łydki trochę grubę bo dużo jeżdzę na rowerze, ale uwierz mi to nie jest tłuszcz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: i żeby było śmieszniej w twojej teorii to dzisiaj sie szykowałem na lekki maraton rowerowy ok. 120km lublin- kazimierz- lublin ale z taką nogą to raczej ni #!$%@? xD
na badaniach okresowych glukoze miałem 86, ciśnienie 140/80 ... szukaj dalej
  • Odpowiedz
jest wysoce prawdopodobne że masz w domu pluskwy


@Meybah: ja wiem że każdy ma inne reakcje na pluskwy, ale chyba aż cała noga to by mu nie spuchła. Typowo to by były 2-3 ugryzienia obok siebie, najczęściej w linii, chyba że taka mocna reakcja alergiczna. Ciekawa sprawa w sumie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mete: boli i swędzi? Ja miałem taką reakcję po ugryzieniu przez bąka. Jedyna różnica, że u mnie zaczerwienienie się bardziej rozeszło, aczkolwiek i to się może pojawić.

U mnie się to skończyło na maści ze sterydami i po 3 dniach spokój. Później tylko 3 dni czekałem aż mi woda z opuchniętej przez sterydy kostki zejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login: czuje jedynie ucisk przy mocniejszym ruchu np. po schodach, a tak to wale fenistilem na grubo i czekam aż noga odpadnie :) spoko nie przyjade z tym na sor zawracać gitare
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mete: no to coś podobnego miałem. Rano pierwszego dnia nie mogłem na nogę stanąć, bo wrażenie jakby szpikulec wbił, a później właśnie taki ucisk. Przez opuchliznę takie uczucie.
  • Odpowiedz