Wpis z mikrobloga

Rozwiniesz coś?


@Tron: nie lepiej wyjść z domu, do ludzi i poznać kogoś? niż szukać jak desperat wśród desperatów na portalach?
  • Odpowiedz
@wow: Myślę o tym tylko dlatego że nie potrafię znaleźć laski która by do mnie pasowała w realu, a wymagania mam #!$%@? bo mówiąc szczerze to szukam kogoś na wzór jednej osoby z którą byłem dopasowany jak przedzielone połówki jabłka. #!$%@? ciężko jest.
  • Odpowiedz
@Tron: to zacznij chodzić w miejsca, które odpowiadają twoim zainteresowaniom. a jak bedziesz wiecznie porównywał nowo poznoną osobę do kogoś innego to nigdy nie będziesz szczesliwy
  • Odpowiedz
@wow: Wiesz, to nawet nie chodzi o zainteresowania bo hobby to można mieć wspólne z kolegą, w parach kobieta-mężczyzna najważniejsze jest wzajemne spełnianie swoich potrzeb emocjonalnych, jeżeli np. facet nie czuje się pewny swojej męskości - potrzebuje kobiety która go w tej męskości utwierdzi i to są żelazne podstawy pod długoletni niezniszczalny związek. A jego wyznacznikiem jest satysfakcja z seksu, bo to zwierciadło relacji.
  • Odpowiedz
ja taki związek miałem i teraz nie wiem co będzie w stanie mnie usatysfakcjonować.


@Tron: to daj sobie czasu - nie szukaj na siłę bo to nic nie da - samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.
  • Odpowiedz
@Tron: A co do tego porównywania, to doskonale Cię rozumiem.

Od 23 miesięcy porównuję "wszystko, co się rusza" do niej. I nie zanosi się na to, żebym porównywać przestał.
  • Odpowiedz
@powazny: No właśnie u mnie też się nie zanosi dlatego chcę to zabić nowym związkiem, liczę na to że inna laska wyprze ją z mojej głowy. Koledzy mówią że się sprawdza więc Tobie też polecam.
  • Odpowiedz
@Tron: ja osobiście polecam sympatia.pl. wprawdzie mając tam tylko darmowe konto, można pisać tylko 1 wiadomość/dzień, ale to nie jest taki duży problem. Korzystałem jeszcze kiedyś z badoo, ale to jest tak częściowo także portal społecznościowy, i dużo tam lasek, które nie są nastawione na jakąkolwiek 'głębszą' znajomość.

Do reszty: dzięki takim jak Wy, twierdzącym że na portalach randkowych siedzą same przegrywy i desperaty i że w ogole to siara
  • Odpowiedz