Wpis z mikrobloga

Dzwonili do mnie dzisiaj z KIM (krajowy instytut mediów), że kiedyś brałem udział w ankiecie i teraz proponują mi coś takiego (Pani tłumaczyła co i jak przez tel ale wolałem wszystko na maila), fakt brałem udział kilka razy :D

Dziękujemy za dołączenie do Badania Panel KIM. Cieszymy się, że chce być Pan/Pani częścią naszego projektu. Dzięki Panu/Pani, możliwe będzie lepsze zrozumienie i opisanie zwyczajów związanych z korzystaniem z mediów.

Udział w Badaniu Panel KIM daje Panu/ Pani możliwość gromadzenia punktów i wymiany ich na nagrody oraz udział w ciekawych konkursach. Dodatkowo, jeśli będzie Pan/Pani dobrym opiekunem miernika przez 2 lata, telefon może przejść na Pani/Pana własność.


Miernik to Samsung S20FE, ja wsadzam swoją karte SIM oni zbierają dane.

Legitne czy wałek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankieta #telemarketing #badania #samsung #media
  • 49
@rm_125 Hej, chciałem zapytać o to samo bo ja nie mam żadnego dostępu. Dwa miesiące temu napisałem do nich mail i dostałem taką odpowiedź: " niestety mamy problem techniczny z udostępnieniem Panelu KIM, naszym Panelistom, jednak zapewniamy, że wszystkie punkty naliczają się Panu od dnia podpisania umowy.

Przepraszamy za zaistniałe opóźnienie i staramy się jak najszybciej rozwiązać problem. Jak tylko będzie to możliwe, poinformujemy Pana o możliwości logowania. 

W Panelu będzie Pan