Wpis z mikrobloga

@Bodah Łączny czas pracy dzisiaj to 5.5h tylko potrafiło mnie rzucić z jednego końca miasta na drugi, więc czasem schodziło. Do tego dochodzi jeszcze czekanie na zamówienia w restauracjach itd.
@shuffle7 sprawdzałem na osi czasu googla, pokazywało 30km więc chyba overall, lecz też nie jestem w stanie tego stwierdzić dokładnie. Jutro założę mibanda to myślę że już dokładnie mi powinno pokazać
@shuffle7 jeśli masz elektryczny rower to i tak chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby glovo tylko trzeba się przemęczyć pierwszy miesiąc z #!$%@? godzinami żeby wyrobić ratio dostawcy. Tak słyszałem od pracowników stamtąd
@shuffle7 Zgłaszałem się do pyszne w kwietniu, 6 maja dostałem sms, że niestety rekrutacja została wstrzymana ze względu na dużą ilość osób. 18 maja dostałem kolejnego SMS czy jestem dalej chętny to oczywiście potwierdziłem, że jak najbardziej, potem to już tylko formalności typu umowa, wysłanie rzeczy, trening z kapitanem i już normalna praca. Niestety takie firmy jak glovo czy pyszne w wakacje cieszą się dużym zainteresowaniem i może być ciężko by się
@PennnyS: dokładnie tak jest.Teraz w okresie letnim możesz zadeklarować 50h dostępności w tygodniu, a dostaniesz 15 lub 20 h pracy. Zimą z kolei nie ma za bardzo chętnych i sytuacja jest na odwrót w stosunku do lata. Sami dzwonią czy nie chciałbyś pojeździć.