Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy wchodze sobie na #player zeby kupic pakiet eleven za 15zl na 30dni. No jest fajnie. Mysle weeee nie chce mi sie teraz. Kupie rano. Teraz wchodze i co? Ciule zdjely juz ten pakiet a po kliknieciu gdzies tam w archiwum #player gdzie widoczny byl ten pakiet eleven za 15zl przekierowuje na pakiet canal+ i eleven za 60zl. Cwaniaczki wiedza, ze teraz w te 30 dni beda az 4 wyscigi i licza, ze jakies jelenie kupia ten drozszy pakiet. Co ciekawe ten pakiet to zadna promocja i przez caly rok byl normalnie na playerze bez laski. Teraz widze im cos odbilo i stwierdzili, ze sprobuja jakis naiwniakow naciagnac na ten drozszy pakiet z c+. Fuck you kupie na stronie elevenu za 15.90 albo na wp pilot za 13.99.
#tv #telewizja #elevensports #tvn #seriale #netflix
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek34011: najtaniej bedzie chyba kupic internetowa. Ligi nie graja i w sumie z tego co mnie interesuje to tylko f1 wiec za 15zl na miesiac mi to wychodzi najtaniej. Ty pewnie jakis tenis chcesz ogladac czy cos wiec polecam internetowa za 30zl na miesiac. Tam masz wszystkie kanaly sportowe. Jak sie zaczna ligi to tez sobie wykupie. 7 dni 14zl, 30 dni 30 zl, 90 dni 70zl, 365 dni 229zl
  • Odpowiedz
@lunga: tym bardziej po co ci teraz c+ jak zadne ligi nie graja xD ja kupilem bez kombinowania na stronie eleven pakiet za 15.90. teraz ogladam i wszystko smiga nic nie laguje jest git.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Tylko ja zawsze na smart tv oglądam, ciekawe czy da się laptopa podłączyć przez HDMI czy zadziała jakieś zabezpieczenie. Sprawdzisz czy da się powtórki odtworzyć? Albo chociaż do tyłu kilka godzin przewinąć?
  • Odpowiedz
@lunga: ja tez ogladam na tv i zainstalowalem normalnie apke tyle, ze ja mam tcl z androidem wiec apka jest a nie wiem czy na inne systemy tez jest ta apka dostepna. co do przewijania to mozna sporo do tylu obejrzec takze nie ma problemu. od poczatku nadawnia dzisiaj moge przewinac czyli od godz 6. zawsze mozna po prostu odpalic na przegladarce w tv bez podlaczania hdmi.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: no faktycznie, otwierając kolejne konto i dodając kartę robisz to w 5 minut, czyli szybciej niż zajęło ci napisanie tych wszystkich komentarzy i śledzenie wątków. Jak się boisz że zapomnisz to zrób sobie listę serwisów w notatniku albo w kalendarzu Google
  • Odpowiedz
@kamil-tika: myślę, że po prostu kończy im się umowa z Eleven i tyle. A oferta z Canal+ jest nadal aktywna bo mają podpisana umowę. Ale pewnie i ten serwis zniknie po tym jak Discovery zostało kupione przez Warner Media. Na Polsat Box też zniknął osobny Eleven. Po prostu każdy serwis chce się wyróżniać osobista oferta.
  • Odpowiedz