Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NepNepu: poczytałem opinie na steamie i prawdę mówiąc gówno. Ktoś nie może gry odpalić, komuś kierownica nie działa (bo nie zaktualizował sterowników), inny standardowo #!$%@? o tym, że EA niszczy kolejną markę czyli powtórka z zeszłego roku ale tam był kapiszon bo tytuł powstał zanim EA wykupiło Codemasters to #!$%@? będzie teraz choć też się gry nie tknęli a sam tytuł i tak wygląda lepiej niż poprzednia część. Innemu się VR
@JC97 jakie mikrotransakcje? O czym ty #!$%@? człowieku, chodzi o stan grywalności tego szrota a nie o jakieś skiny dla pięciolatków które da się wgrać samemu xD
@Tasde w głównej mierze ludzie cały czas mają problemy z odpaleniem gry, fakt często są takie przypadki ale nie na taką skalę że chłop z i7 8700k i 1060 przy najnowszym systemie z najnowszymi sterownikami nie może pobrać gry, no szanujmy się
@NepNepu: To musi być coś jebnięte z wersją Steamową, ja gram z Origina oprócz tego, że gra czasem ma wyciek pamięci i "kasuje" powtórę do przewinięcia oraz że po przewinięciu przez chwile nie działa FFB, to żadnych innych technicznych bolączek nie znalazłem ani narzekania też nie widziałem.
@Tasde: Brak wibracji w padach, problemy z ffb w kierach, problemy z rozpoznawaniem riga jak masz baze i pedaly podlaczone osobno, spadki fps jak juz gra rozpozna baze i pedaly podlaczone osobno, setupy ze skrzydlami 0-0 sa OP, EGO Dumper tak samo czesty (jak nie bardziej niz w 2021), zawisanie bolidow w powietrzu tak jakby kerby mialy 5m wysokosci, rozna pogoda dla 2 graczy w tej samej sesji...

To kilka ktore
@redemptor: No mniej więcej o to mi chodzi, a nawet bardziej o to, że oni te mikrotransakcje wprowadzali stopniowo między 2018 a 2020, więc zanim ktokolwiek wiedział o przejęciu przez EA, natomiast 90% #!$%@? G R A C Z Y przed premierą było o tym jakie to hehe EA jest złe i doi na kasę. Nie żeby niezależne Codemasters sprzedawało zawartość z Dirta Rally 1 jako płatne DLC do Dirt Rally