Wpis z mikrobloga

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże.

#heheszki #pasta
  • 39
  • Odpowiedz
  • 700
@Sadar
Bo to musisz wejść na wieże Ajfla i z góry zobaczyć jak w tym mieście dojść do Wisły. Wisłą spokojnie dopłyniesz do Wrocławia, a we Wrocławiu są takie korki że choćbyś chciał to do Rzymu nie wrócisz.
  • Odpowiedz
@Sadar: musisz poczekać do zimy i kierować się na Danie a później przez Szwecję wrócisz się przez morze do Poznania. Jak Czarnecki, jemu się udało to tobie też wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Sadar: Ok troche to trwalo ale udalo sie, posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz