Wpis z mikrobloga

Mirki, myślicie, że jakbym zaczął biegać regularnie i poprawiłbym kondycję to mniej bym sie pocił na takie upały? ;D kondycja leży, bo nigdy nie biegałem, ale nie jestem ulany, przy 183-184 cm wzrostu 77kg obecnie, powyżej 80kg to może łącznie przez rok ważyłem. Kawałek w takich upałach przejdę i cała twarz zalana, i tak, wiem, że każdy się grzeje teraz, ale ze mnie się zawsze najbardziej leje chyba.

Ogólnie to chciałem się też tak kontrolnie do kardiologa zapisać, że może coś od serducha, to mi menda doktorka rodzinna nie dała skierowania ostatnio jak dzwoniłem, coś tam zaczęła kręcić, że niby długo się czeka, coś tam, coś tam błe błe błe i powiedziała, żebym se prywatnie poszedł xD
#zdrowie #sport #kondycja #bieganie
  • 5
@p03e: patrząc na mnie nie ma znaczenia( zmiana ze 104kg na 74kg kondycja lepsza o 200%) a to że pocisz się w takie upały znaczy że jesteś dobrze nawodniony wiec poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzieju41: nie wiem, ogólnie jak jest taka pogoda jak obecnie to ciężko się nie spocić. Spróbuj, kilka dni bez kawy oraz kofeiny z innych źródeł jest pewnie do zniesienia a sam zobaczysz.
Obecnie udaje mi się pić kilka kaw tygodniowo raczej poniżej 5. Czuje się lepiej, a jak już ją piję to zarówno smakuje lepiej i działa :D. Początki odstawienie były trudne, swego czasu piłem 3-4 dziennie.