Wpis z mikrobloga

Siema!

Mógłby mi ktoś polecić najlepszą kuchnię meksykańską/tex-mex we Wrocławiu w stosunku cena/jakość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnie usłyszę również o innych fajnych knajpkach, mogą być kuchnie zagraniczne (azjatycka, indyjska, koreańsk etc.) a nawet jakiś kozacki fastfood

#wroclaw
  • 15
Mógłby mi ktoś polecić najlepszą kuchnię meksykańską/tex-mex we Wrocławiu w stosunku cena/jakość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jv6kub: Moim zdaniem el gordito. Wyboru ogólnie dużego nie masz: el gordito, panczo to jest meksyk street food. Jest też Tacos locos, ale w porównaniu do poprzednich słabe jak nie wiem. Tex-mex to chyba tylko w sieciowym Whisky in the jar doświadczysz. Omijaj Mexico bar, straszny chłam.
W tej kategorii jest
@Darth_Gohan: już patrzę na tag, proszę o nie wyzywanie za nieświadomość xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panczo byliśmy rok temu i było mega średnie - brak Jarritos, brak chilli poppers, nachosy mdłe jakieś, jedynie burrito się obroniło
nawet jakiś kozacki fastfood


@jv6kub: Street Food masz na stałe w Hali Świebodzki i warto tam wpaść na burgerka i pastrami moim zdaniem. Są już słynne bułki z 8 misek i też warto. Ciekawostką jest np. Balkan Burger stacjonujący pod Marynką.
@jv6kub: Spoko.

Do koreańskich wymienionych przez @Iudex można jeszcze dodać Chingu której jest naprawdę spoko.

W sumie jak lubisz coś innego to mogę jeszcze polecić Poke-Poke, które jak dla mnie jest bardzo interesującą propozycją.

Z azjatyckich z tego co nie wymienił Iudex to jest jeszcze Mango Mama, ale to jest trochę specyficzna kuchnia azjatcyka, ale jak dla mnie też warta polecenia.
Z azjatyckich z tego co nie wymienił Iudex to jest jeszcze Mango Mama


@Darth_Gohan: Tylko w mango mamie uważamy na makarony i pad thaia, bo jest po prostu tragiczny. Hinduskie dania spoko, ale to jest dramat.
@jv6kub: ja od siebie polecę koreanska restauracje moim na krzyckiej. Bardzo drogo, ale porcje są wielkie i przepyszne. Niedawno otworzyli wiec poziom narazie musi być trzymany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iudex: W sumie ja tam jadam tylko hinduskie dania i ewentualnie Monkey coś tam moja dziewczyna.

Pad Thaia to raczej wybieram z HullThaia.

A co do WooThaia to ten na Hubskiej się mocno obniżył w lotach.

@Haerbin: To ta knajpa gdzie jak wchodzisz starsza Koreanka patrzy jakby miała cię zabić? Do tego sorry, ale przy tych cenach to ja zdecydowanie bardziej wole Solleim. Trochę ich poniosło.
@Darth_Gohan: @jv6kub: Co do jedzenia w stylu Poke Poke macie podobną michę w Sushi Lovers czy SushiTu.

Btw co do sushika, którego można polecić jesli chodzi stosunek ceny do jakości to właśnie sushitu, bo ryż nie jest dodatkowo dobity cukrem jak większość susharni, a tańsza od tych niby na topie, czytaj np. Szajnochy

Wracając do meritum zdecydowanie El Gordito, ale ten przy Grunwaldzie i ich bowle :) Przy Armii Krajowej