Wpis z mikrobloga

1805 + 1 = 1806

Tytuł: Ostatni śnieg
Autor: Rafał Pacześ
Gatunek: powieść
Ocena: 8/10
Forma książki: audiobook
Jak zwykle czytałem opinie że książka tragiczna, nudna i denna i jak zwykle okazuje się, że to zwykle pieprzenie ludzi którzy pewnie nawet jej nie czytali xD

Bardzo spoko spędzone 8 godzin na słuchaniu audiobooka. Książka bardzo fajna, dobrze poprowadzona i z puentą. Polecam.

Historia o młodym kolesiu który pracuje w gastro a później chce zostać stand uperem. Rafał w tej książce opisał jak to jest być sławnym, co się z tym wiąże, jak łatwo jest wtedy wpaść w używki, jak wygląda życie "artystów" od kuchni. Dla mnie sztos.

#bookmeter #standup #paczes #powiescbookmeter
RenkaRenkeMyje - 1805 + 1 = 1806

Tytuł: Ostatni śnieg
Autor: Rafał Pacześ
Gatunek: p...

źródło: comment_1656593621EGSlILbQb0sn6nKgcbxBG3.jpg

Pobierz
  • 8
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★ (8.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-07-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: literatura, poeci, gatunki
Gatunek książki: powieść

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj (Spolsky Mery)
2\. Plac konstytucji (Dominika Buczak)
3\. Gdzie jesteś, piękny świecie (Sally Rooney) - najnowsza recenzja usera
@RenkaRenkeMyje: aż jestem ciekaw ile razy sam nie sięgnąłem po książkę, patrząc na opinie na różnych portalach i forach. Tym jednym zdaniem przekonałeś mnie do jej przeczytania, bo chciałem ją przeczytać, lecz rzut oka na komentarze oddalił mnie od niej bo stwierdziłem, że wolę przeczytać w tym czasie "lepsze" pozycje, a teraz znów jest na mojej liście. Jak to mówią nie oceniaj książki po okładce.
@RenkaRenkeMyje no właśnie. Wióry też mnie wciągnęły i trudno się nie oprzeć wrażeniu ze w jakimś procencie autor oparł książki o swoje przeżycia, bardziej lub mniej doprawione fikcja. Też szukam czegoś podobnego, ale bardzo trudno znaleźć. Nie pamiętam co czytało mi się ostatnio tak dobrze I płynnie. 2 wieczory, książki nima i trzeba się wziąć za jakieś psychololotrolololo do pracy, a jakoś tak....Nie chcę mi się po wciągającym Paczesiu.
@pamietamfanzonuna ja ogólnie mam w tym roku hype na polskie książki. Z tym, że większość to kryminały, ale polecam serie o komisarzu Zakrzewskim od Mieczyslawa Gorzki. Naprawde gość potrafi pisać. Martwy sad to pierwsza część jakby co. Ogolnie jest 6 książek o nim i każda bardzi fajna. Jeśli słuchasz audiobooków to czyta Kosior, który jest mistrzem jak dla mnie.

Z takich wciagajacych to pamietam, że "prosta sprawa" mnie wciągneła mocno, choć też