Wpis z mikrobloga

@Kacc: hahaha, a Tobie wyszło? szczęście, że Twoim rodzicom wyszło, bo Ty nie masz nic. a poza tym, to, że nie stać mnie na Porsche to mi w życiunie wyszło? o boże, człowieku, zejdź na Ziemie i się zastanów nad sobą. kończę tę dyskusję bo nie ma sensu. siema!
  • Odpowiedz
@cholernik: skąd wiesz, że mi nie wyszło i nic nie mam? Nic o mnie nie wiesz, poza tym jednym zdjęciem, które wstawiłem. Przykre jest takie życie stereotypami i pogłoskami o innych. Pewnie Twoje ulubione rozrywki to czytanie Pudelka i żywienie się ploteczkami? Żyj dalej swoje prostackie życie, całe szczęście, że nie spotykam takich ludzi jak Ty na co dzień. Pewnie jakaś głęboka Polska B, co?
  • Odpowiedz
@-PPP-: Jakim wiekiem, ja mam 13 lat... Trujesz się o czytanie ze zrozumieniem, a sam wysnuwasz jakieś wnioski w oparciu o sobie tylko znane fakty. To że napisałem o podstawówce było (dosyć hermetycznym, przyznam) dowcipem. Oczywiście taki oczytany i wykształcony Pan jak Ty, nie mógł tego dowcipu znać, gdyż pochodzi on z kreskówki dla plebsu.

  • Odpowiedz
Oczywiście taki oczytany i wykształcony Pan jak Ty, nie mógł tego dowcipu znać, gdyż pochodzi on z kreskówki dla plebsu.


Wybacz, że nie wziąłem Cię za kretyna i potraktowałem Twoją wypowiedź poważnie :-) jaki ja głupi.

P.S. Mam maturę i prawo jazdy. Łącznie kosztowało mnie to dużo zdrowia, wysiłku... i pieniędzy.


A co mnie to interesuje i co to ma do tematu?
  • Odpowiedz