Wpis z mikrobloga

Wiecie, że z kluczykami osobiście przyjeżdża pan z salonu?


@Kacc: Kurde, a ja osobiście po moje Ferrari Enzo musiałem się fatygować do Marenello :-(
  • Odpowiedz
@szerokikarq: Chwalisz się tym, że jesteś stary i niedouczony? To przecież jeszcze gorzej o Tobie świadczy. Skoro w Twoich czasach nie było jeszcze gimnazjum, to znaczy, że powinieneś jako starszy dawać przykład i przynajmniej tak elementarne umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem posiadać. A Ty nie dość, że tego nie umiesz, to jeszcze usprawiedliwiasz to swoim wiekiem? Co to za durne rozumowanie?
  • Odpowiedz
@Kacc: pokaż prezenty, bo masz się czym pochwalić. chociaż nie wiem, czy jest jednak czym, bo dostałeś od rodziców. a poza tym porshe jest zbyt mainstremowe :D
  • Odpowiedz
@Kacc: wiadomo o co chodzi, a musisz się przyczepić bo nie masz argumentów ;) powodzenia w życiu, ciekawe co zrobisz jak rodziców zabraknie. bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Kacc: oh przepraszam, panie (specjalnie z małejlitery, bo nie mam szacunku do takich osób jak ty) nieomylny. widać po sposobie pisania i odnoszenia się do innych, że za dużo masz tzw. w "dupie". o tym pisałem. a poza tym to #usunkonto. tak, pewnie jestem krócej niż Ty na Wykopie, ale dzięki Tobie odważyłem się tego pierwszy raz użyć.
  • Odpowiedz
@cholernik: Osób jak ja, czyli jakich? Widzę, że już stworzyłeś mi cały profil psychologiczny po jednym zdjęciu. Co niby mam "w dupie"? Póki co brakiem kultury to Ty się wykazałeś, nie ja. Zły sposób odnoszenia się? Spójrz na swój chamie.
  • Odpowiedz
@Kacc: nie, w ogóle nie zazdroszczę bo nawet na to nie zarobiłeś. jakbyś zarobił, to bym Ci pogratulował, że udało Ci się zapracować. tak, nie stać mnie na Porsche ani moich rodziców, ale jak widzę jacy ludzie między innymi jeżdżą takimi samochodami, to się cieszę z tego powodu. a za prawo jazdy chociaż zapłaciłeś ze swojej kieszeni? ;)
  • Odpowiedz
@cholernik: A jacy ludzie nimi jeżdżą? Czemu od razu zakładasz, że jestem tacy jak wszyscy właściciele tych samochodów? Widzę, że pupcia z zazdrości pęka i starasz się mi dosrać dla zasady.
  • Odpowiedz
@Kacc: czego mam Ci zazdrościć, przepraszam? znowu źle przeczytałeś? tacy ludzie jak Ty, a jeśli nie widzisz w czym leży problem to przykro mi, potwierdzasz moje obawy. typowy "bananowiec". wiesz chociaż ile trzeba zapracować na taki samochód? proponuję jeszcze gdzieś się pochwalić, Wykop to zły pomyśl.
  • Odpowiedz
@cholernik: Tak, wnioskuję że musisz zazdrościć bo Ci w życiu nie wyszło i jedyny sposób podbudowania ego, to nawrzucanie tym którym wychodzi. Typowa polaczkowa zawiść :)
  • Odpowiedz