Wpis z mikrobloga

Xayoo nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Ot lekki socjopata po trupach do celu co w biznesie jest bardzo częste.

Najbardziej na nerwy działają suchar i japczan którzy leczą swoje chore kompleksy wyżywając się na innych. Kiedyś byli nikim i mieli #!$%@?, ale trafili z losem na loterii w postaci xayoo i nagle na jego plecach się wznieśli i kompensują sobie swoje braki ciśnięciem po innych.

Japczan to wiadomo każdy po nim jedzie więc nie ma co tłumaczyć, a z sucharem chodzi głównie o jego gówniane ,,analizy'' polegające na szczuciu na innych. Suchar to typowy wykopek z tagu #przegryw który spamowałby wszędzie smutnymi żabami gdyby nie xayoo, ale mniejsza. Najbardziej rozwaliło mnie jakie on ma ego kiedy będąc na imprezie z szachistą powiedział mu, że żadnej współpracy nie będzie bo jest konkurencją gdy szachista o to pytał i powiedział mu żeby udał się do psychologa wiedząc o tym, że sami go psychicznie w tym wszystkim dobijają. Tfu na takich.

#xayoo #twitch
  • 3
@chlopak_z_blokow: Ja chciałbym tylko i wyłącznie napisać, że Suchar prawdopodobnie wiedząc o donejtach i ogólnym ciśnięciu szachisty jednocześnie robił analizę jego upadku więc był jednym z elementów tej układanki a idąc tym tropem niestety bardzo wiele rzeczy można wywnioskować. Typ właściwie na gorąco komentował dramy i robił analizę ''upadków'' innych a jak jego najbliższe otoczenie coś odwaliło to nagle lamusy dupa cicho.