Wpis z mikrobloga

@kulass: na fali ogólnego #!$%@? dostała trochę propsów w trakcie czarnego listopada i jej odwaliło od sławy.
Teraz to już wzbudza tylko politowanie i zażenowanie i praktycznie nikt nie chce mieć z nią nic wspólnego - i dobrze.

Taki obraz całego społeczeństwa lgbt i lewych wykopków.


@KOLEGAMAMY: oczywiście musiał się pojawić taki kłamliwy komentarz. Dlaczego kłamiesz? Nie potrafisz bez tego prowadzić dyskusji?
a filmik czemu taki pocięty? oglądający nie widzą co ona robi? jakieś prawicowe barany przyklejają homofobiczne wlepy, a ona im to oddaje ¯_(ツ)_/¯


@SmakoszKotow: A co to zmienia, że filmik pocięty? Czy to pierwszy przykład tego ze ta osoba zachowuje się poniżej poziomu krytyki? W sieci znajdziesz dużo filmów w których ta osoba swoim zachowanie się dyskredytuje.
Wystarczy obejrzeć filmy jak zaprzyjaźniona z tą babą redakcja oko.press kręciła jej wyczyny, zobaczysz
a filmik czemu taki pocięty? oglądający nie widzą co ona robi? jakieś prawicowe barany przyklejają homofobiczne wlepy, a ona im to oddaje ¯_(ツ)_/¯


@SmakoszKotow: Nie kłam, ona miała swoje wlepy i oklejała nimi wszystko po kolei wliczając w to ludzi - zastanawiam się czemu policja nie reagowała na przyklejanie tego na ich oczach. BTW lepe to ja bym jej #!$%@?ł jakby mi coś na plecach przykleiła stara odklejona prukwa.